• Блог про іграшки і дитячі товари

Блог про іграшки і дитячі товари

Фільтри 0
Сотрування
Выбрати
За датою публікації
Спочатку популярні
Ласкаво просимо у казковий світ іграшок Hape
Ласкаво просимо у казковий світ іграшок Hape
«Любов, гра, навчання» (Love Play Learn) під таким девізом німецький бренд Hape ось уже 35 років створює товари для дітей. Розвивальні іграшки цієї компанії — найкращий подарунок дитині, тому їх обирають батьки з різних куточків світу. У чому ж особливість продукції Hape та які іграшки варто купити дитині?
Fat Brain Toys – незвичайні розвивальні іграшки з США
Fat Brain Toys – незвичайні розвивальні іграшки з США
Іграшки від американського бренду Fat Brain Toys надихають, викликають цікавість і захоплення у дітей. Пройти повз просто неможливо! Ця компанія пропонує унікальний товар, який одночасно навчає і розважає дитину.Чому ж іграшки Fat Brain Toys так подобаються дітям і їх батькам?
Іграшки Монтессорі – рекомендації з організації розвивального середовища для дітей з перших днів та до школи
Іграшки Монтессорі – рекомендації з організації розвивального середовища для дітей із перших днів та до школи
Якщо ви поділяєте принципи методики розвитку дітей по системі Марії Монтессорі, в цій статті зібрані рекомендації як їх реалізувати та створити розвивальне середовище.
Дерев'яна залізниця Viga Toys - одна з найулюбленіших ігор малюків від 3 років, тат і мам.
Чому дерев'яні і натуральні іграшки такі популярні? ТОП іграшок із дерева для дітей різного віку
Малюкам на кожному етапі розвитку важливий свій сенсорний досвід і підійде своя розвиваюча дерев'яна іграшка. У іграшок з дерева багато переваг. Вони виготовлені з натуральних матеріалів і покриті безпечними фарбами. Для таких дитячих виробів використовуються тільки натуральні, легкі і міцні види деревини. Давайте детальніше зупинимося на віці і потребах дітей та видах іграшок для них.
Набір для навчання дітей програмуванню 4M Disney Frozen 2 (00-06202) - саме час знайомитись з програмуванням!
Розвиваємо уяву та креативність з наборами Disney STEAM від 4М
Не всі ігри та іграшки здатні зацікавити дитину надовго і залучити в процес гри. І ми, батьки, прагнемо вибрати цікаву, безпечну і корисну іграшку для маленьких дослідників.Серія дитячих ігрових наборів Disney від 4М вирішують цю задачу, керуючись чотирма принципами – надихати, розвиваючи креативність і уяву, роблячи гру веселим проведенням часу.
подарунки дітям
Що подарувати дитині на Новий рік 2021? Топ цікавих подарунків для малюків від 1 до 9 років
Подарунки – головна складова новорічного чарівництва для дитини. Радісне очікування і захоплення від секретного сюрпризу під ошатною ялинкою – ці дивовижні емоції залишаться з малюком надовго. Вибираючи особливий подарунок, варто пам'ятати – немає універсального презенту, який підійде будь-якій дитині. Діти, як і ми, дорослі, мають унікальні особливості характеру, свої особливості та інтереси. Практичний і корисний презент стане вдалим варіантом в день народження або на інше тематичне свято. А новорічні свята – час магії і втілення бажань.
Магнітний календар Viga Toys (50377U) — вивчаємо пори року, місяці, дні, години, граючи!
Як підготовити дитину до школи: базові навички в математиці, геометрії, орієнтації у часі граючись!
Наші діти розвиваються з неймовірною швидкістю. У 3 роки вони вже знають, на якому сайті можна скачати гру або мультфільм, а в 5 років розуміють, як поставити запитання пошуковій системі.
Гра Guidecraft Manipulatives Що в коробці (G5058)
Унікальні розвиваючі іграшки Guidecraft: преміум-якість для STEM
Цьому бренду вдалося перевершити стандарти якості. Продукція Guidecraft сама стала еталоном і зразком в світі унікальних розвиваючих іграшок.