Ігрові фігурки

Фільтри 0
Сортування
Обрати
Спочатку популярні
Спочатку акційні
Спочатку дешеві
Спочатку дорогі
За оцінкою
Спочатку велика знижка

Дитинство – це світ ігор та іграшок. Сьогодні для дітей створено практично все, про що ми могли лише мріяти за часів свого дитинства та юності. Це і м'які іграшки, і конструктори, інтерактивні ляльки, і багато іншого. І один із таких непорушних символів дитячої гри – це фігурка. Сучасні фігурки бувають абсолютно різними і відрізняються за розміром, матеріалом, деталізацією та іншими параметрами. Але діти продовжують їх палко любити. І іграшкові фігурки купити в Україні зовсім нескладно, ви можете зробити це прямо на цій сторінці – в інтернет-магазині «Кідіс».

Які фігурки вибрати?

Якщо ви збираєтесь замовити ігрові фігурки в інтернет-магазині «Кідіс», спочатку варто визначитися, які саме фігурки вам потрібні. Проведіть невелике «розслідування», дізнайтеся більше про інтереси дитини (особливо якщо це ваш племінник, хрещеник, двоюрідна сестра і т.д.). І вибирайте з різних варіантів:

  • Персонажі з кіно та мультфільмів. Супергерої з улюблених мультиків – те, чому зрадіє будь-яка дитина. Сьогодні ви легко знайдете фігурку за всіма популярними анімаційними і звичайними фільмами. Головне – наперед дізнатися, фанатом якого м/ф чи кіно є дитина.
  • Фігурки тварин. Зазвичай це фігурки для найменших. Але не завжди. Це можуть бути ексклюзивні фігурки динозаврів інших тварин, колекціонування яких може захоплюватися навіть підліток або дорослий.
  • Тематичні фігурки. Наприклад, вони можуть бути присвячені темі магії, природи, фізики, будівництва тощо.
  • Герої коміксів. Комікси – течія, якій вірно вже не одне покоління. І їхні герої проникли як на екрани ТБ, так і в дитячий світ, перетворившись на фігурки та іграшки.
  • Колекційні. У цій категорії ціни на фігурки іграшкові суттєво різняться. Адже те, скільки коштують фігурки, залежить від багатьох факторів. Виробник, масштаб, деталізація, рідкість та колекційна цінність, матеріали та багато іншого.

Вибираючи фігурки, обов'язково звертайте увагу на такі моменти:

  • Матеріали мають бути безпечними та якісними.
  • Завжди звіряйтесь з інформацією про допустимий для гри вік.
  • Наскільки легко знайти фігурки для обраної колекції.
  • Кількість фігурок у наборі: від 1 до десятків тощо.

Якщо ви шукаєте перевірений онлайн магазин фігурок, вибирайте інтернет-магазин «Кідіс». У нас ви знайдете фігурки від перевірених виробників та за доступною в Україні вартістю.

Читати повністю