• Дитячі товари для кожного віку

Дитячі товари для кожного віку

Дитячі товари для кожного віку

Підростаючи, малюк вчиться пізнавати світ за допомогою відчуттів, звуків та іграшок. Іграшки – не тільки джерела радості, а й помічники в розвитку дитини. Під час гри маленький непосида розвиває координацію рухів, розумову діяльність, слух, поповнює словниковий запас. Але яку іграшку та з якого віку обрати? Нумо розбиратися!

Як підібрати іграшки за віком

У кожного віку є свої особливості та потреби, які слід враховувати, купуючи іграшку. Правильно підібрана іграшка допоможе малюкові стати краще та зробить гру більш захопливою та цікавішою.

Іграшки для дітей від народження до 2 років

  • Після народження малюк починає потихеньку знайомитися та адаптуватися до нового середовища. Зараз йому досить батьківського тепла та уваги.
  • У 2-3 місяці малюкові вже будуть цікаві контрастні іграшки, які навчать його фокусуватися на предметах та прислухатися до звуків. Ідеально купити мобіль з приємними мелодіями, підвіску на коляску або брязкальце.
  • У 3-6 місяців карапуз починає активно вивчати предмети навколо. Саме час купувати великі іграшки, які зручно хапати руками. Малюкові будуть цікаві неваляшки, прорізувачі, прості сортери, сенсорні іграшки.
  • З 6 місяців та до року відбувається різкий стрибок у фізичному та психічному розвитку. Дитині будуть цікаві музичні інструменти, які познайомлять її з багатим світом звуків. Рамки-вкладиші допоможуть розвинути логічне та просторове мислення. Різноманітні сортери поліпшать дрібну моторику, допоможуть вивчити кольори та форми.
  • З 1 до 2 років дитина вчиться спілкуватися з іншими дітьми, тому слід обирати іграшки спрямовані на розвиток комунікативних навичок. Наприклад, ляльки, машинки, фігурки тварин. Маленькому непосиді також підійдуть шнурівки, різноманітні пірамідки, лабіринти, які допоможуть розвинути дрібну моторику, зорово-моторну координацію, зрозуміти причинно-наслідкові зв'язки.

Іграшки для дітей від 2 до 5 років

  • З 2 до 3 років дитина продовжує знайомство з навколишнім світом та головне завдання іграшок – підтримати інтерес та цікавість. У цій справі допоможуть пазли, настільні ігри, нескладні набори для творчості, конструктори. Для активних ігор на вулиці підійдуть біговели, велосипеди, самокати.
  • Вік від 3 до 5 років – найдопитливіший період в житті дитини. Маленький чомучка цікавиться всім навколо. Чудовими іграшками стануть набори для рольових ігор: набір лікаря, іграшковий набір інструментів, валіза кухаря, дитяча кухня. Для розвитку просторового мислення варто купити конструктори більшої складності.

Іграшки для дітей від 5 до 8 років

У дошкільному віці дитина розуміє свою самостійність та хоче її реалізувати. Малюк вже добре спілкується, йому подобаються активні ігри з однолітками. Дівчата люблять облаштовувати лялькові будиночки, переодягати ляльок та доглядати за ними. Хлопчики обожнюють конструктори.

Велике значення має підготовка до школи. Щоб зацікавити малюка наукою, можна купити захопливі набори для досліджень та дослідів. Такі іграшки покажуть, що навчання – це цікаво та захопливо. Вивчити рахунок та основи арифметики допоможуть дерев'яні ваги або рахівниця.

Іграшки для дітей від 9 до 12 років

Молодший шкільний вік – період експериментів та досліджень. Тому головне завдання іграшок в цей період – заохочувати цікавість та надихати на вивчення чогось нового.

Батькам зараз важливо прислухатися до дитини та звертати увагу на її захоплення та схильності. Правильно підібрана іграшка може стати потужним поштовхом у розвитку таланту та в майбутньому дитяче хобі перетвориться у професію. Любителю астрономії можна купити модель Сонячної системи, а для фаната хімії підійде набір з лабораторним інвентарем. Якщо дитина мріє стати лікарем – подаруйте реалістичний анатомічний набір.

Іграшки для дітей від 13 років

У підлітковому віці захоплення стають серйознішими. Діти хочуть створювати щось складне. Серед підлітків популярністю користуються наукові набори, які наочно демонструють фізичні властивості предметів, вчать програмуванню. Виконуючи завдання, дитина проводить експерименти та збирає власні пристрої.

Універсальне правило вибору іграшок

Обираючи іграшку, незалежно від віку дитини, слід звертати увагу, в першу чергу, на безпеку. Іграшка повинна бути виготовлена ​​з якісних матеріалів та відповідати стандартам безпеки.

Швидко підібрати та купити безпечну іграшку за віком можна в інтернет-магазині kidis.ua зі швидкою доставкою по Україні.

Переконайтеся самі – оформляйте замовлення саме зараз!

Читати повністю Приховати