• Іграшки для пісочниці

Фільтри 0
Сортування
Обрати
Спочатку популярні
Спочатку акційні
Спочатку новинки
Спочатку дешеві
Спочатку дорогі
За оцінкою
Спочатку велика знижка

Іграшки для пісочниці

Щойно дитина навчиться ходити, вона відкриє для себе безліч нових розваг, зокрема гру в пісочниці. Будуючи замки з вологого піску, малюк буде проводити час весело та з користю. Подібні заняття розвивають фантазію та просторове мислення. Але для того, щоб вашому юному архітектору було максимально зручно і весело поратися в піску, потрібно купити йому справді гарні іграшки для пісочниці.

Особливості іграшок для пісочниці

Набори для гри з піском виготовляються з якісних матеріалів, що пройшли ретельну перевірку на безпеку. Найчастіше в комплектацію входять такі предмети.

  1. Відерко. Його використовують для ліплення «пасочок», а також для перенесення інших іграшок. Ця іграшка для піску має бути досить місткою, але не надто великою, щоб дитині було зручно нею орудувати.
  2. Форми. За конструкцією нагадують аналогічні пристрої для випікання. Такі іграшки для пісочниці можуть мати прості контури у вигляді геометричних фігур або складні обриси, що імітують різні символи, рослин і тварин.
  3. Лопатки. За їхньою допомогою можна копати, насипати, вирівнювати пісок або навіть малювати на ньому візерунки. Бажано, щоб у комплекті було кілька таких інструментів різного розміру для вирішення широкого спектра завдань; адже якщо набирати матеріал у відерце простіше широким совком, то для прокладання тунелів більше підійде мініатюрний, тонкий.
  4. Грабельки. Ними просіюють і фільтрують пісок, створюють складні гарні малюнки. Кількість зубів у конструкції може бути різною, але дітям до 3 років достатньо моделей із чотирма.
  5. Сито. Ідеально підходить для очищення матеріалу від зайвих домішок – камінчиків, гравію, сміття. Добре мати в розпорядженні кілька сит із отворами дрібного, середнього та великого розміру.

Ці іграшки для пісочниці входять практично в будь-який набір. Але крім них комплект може містити інші вироби. Більш складні предмети можна докупити окремо - наприклад, велику машинку-самоскид, трактор або млин, лопаті якого починають крутитися, якщо всередину насипати піску.

Набір у пісочницю: який купити

Зазвичай батьки думають, що чим більше різних іграшок містить набір для пісочниці, тим краще. Частка істини в цьому є, але також має сенс звернути увагу на наступні моменти.

  1. Зручність. Вивчіть габарити інструментів, зазначені у картці товару або уточніть розміри у продавця. Набір, який підійде семирічній дитині, для малюка віком від 2 до 3 років буде занадто великим. Потрібно попередньо переконатись, що маленький будівельник легко зможе орудувати інструментами, тримаючи їх у своїх ручках.
  2. Дизайн. Велика кількість вигнутих форм, рельєфних опуклостей і западин робить будь-який виріб красивішим. Колір іграшок має бути дуже яскравим, але без кричущих відтінків.
  3. Безпека. Вироби не повинні мати різкий хімічний запах. Його наявність може свідчити про токсичність матеріалів, які були використані при його створенні. Дітям до 3 років не потрібно купувати набори з дрібними деталями або крихкими частинами, які можна відламати та проковтнути. Також в іграшках повинні бути відсутні сильно виступаючі або гострі краї, шарніри і дрібні отвори, в яких може застрягти палець.
  4. Репутація бренду. Перед покупкою рекомендується пошукати в мережі Інтернет інформацію про компанію-виробника. Не варто думати, якщо іграшки виготовлені в КНР, то вони обов'язково погані. Більшість таких товарів на європейському ринку має китайське походження, це давно вже стало нормою. Проблем тут немає. Але краще купувати товари тих китайських чи інших зарубіжних брендів, які перевірені часом.

Сертифікати, що підтверджують відповідність продукції галузевим стандартам якості та безпеки, є важливим аргументом на користь вибору товару, тому варто звернути увагу на їхню наявність. Але за деякими ознаками можна навіть візуально визначити, наскільки добре виготовлені пісочні набори для дітей. Дрібні тріщини, відколи, нерівності, залишки клею або фарби свідчать про те, що такий комплект краще не купувати.

Інтернет-магазин Kidis співпрацює лише з надійними постачальниками, адже ми зацікавлені в тому, щоб не допускати повернень товару та стабільно розширювати коло постійних покупців. Оформіть замовлення просто зараз і переконайтеся в цьому самі!

Читати повністю