Придбати Сортери

Фільтри 0
Сортування
Обрати
Спочатку популярні
Спочатку акційні
Спочатку новинки
Спочатку дешеві
Спочатку дорогі
За оцінкою
Спочатку велика знижка

Сортери – захопливі головоломки для раннього розвитку

Сортер – головоломка з великим розвивальним потенціалом, яка буде цікава малюкам з 10 місяців. Хто придумав цю чудо-іграшку ніхто не знає, але відомо, що велика Марія Монтессорі активно застосовувала сортери в роботі з дітьми та зробила їх популярними серед шанувальників своєї школи раннього розвитку. Дитячі психологи та педагоги також відзначають користь цієї іграшки та рекомендує всім батькам купити сортер для свого малюка.

Що розвиває сортер

Тактильні відчуття – один із способів, за допомогою якого маленька дитина пізнає світ навколо. Щоб зрозуміти та дізнатися що таке форма, розвинути сенсорику, як раз і потрібен сортер. Граючи з ним, малюк покращує зорово-моторну координацію, просторове мислення, вчить базові кольори та фігури.

Сортуючи предмети, дитина тренує логічне мислення. Розподіляючи деталі по комірках формується усвідомлення причинно-наслідкових зв'язків, розвивається пам'ять. Навіть якщо малюк буде наполегливо намагатися просунути фігуру в невідповідний отвір, це буде для нього корисним досвідом. Згодом малюк усвідомить помилку, проявить кмітливість та спробує самостійно вирішити «проблему».

Психологи відзначають, що регулярна гра з сортером прискорює творчий розвиток. Ті діти, які раніше засвоюють кольори та форми, швидше проходять етап карлючек та починають малювати більш впізнавані та усвідомлені малюнки.

Як грати з сортером: підказки батькам

Принцип гри досить простий: потрібно на відповідні місця вставити елементи відповідного розміру та форми. Наприклад, квадрат – у квадрат, ромб – у ромб, коло – у коло і т.д. При цьому все розраховано так, щоб трикутник не проліз в отвір іншої форми навіть боком або по діагоналі. Як не крути трикутна фігура підійде тільки для трикутної виїмки.

Якщо ви купили сортер, для початку потрібно зацікавити малюка. При першому знайомстві дорослий повинен показати, що потрібно робити з іграшкою, вказати на кожен елемент, назвати його колір та форму. Психологи рекомендують не скупитися на емоції, показуючи принцип гри. Спершу продемонструйте дитині, що кругла деталь не влазить в трикутний отвір та покажіть розпач. Після чого потрібний елемент покладіть в потрібну комірку та покажіть радість. Виконавши ці дії, попросіть малюка повторити. Так дитина навчиться грати з сортером, самостійно буде шукати рішення та радіти, коли досягне успіху.

Згодом можна придумувати різні варіанти гри: складати сортер на перегонки, на час, з закритими очима, просто сортувати деталі, щоб називати їх колір та форму.

Сортер – турбота про всебічний та повноцінний розвиток дитини

Сортери для дітей відрізняються матеріалом та складністю. Для найменших можна обрати тактильний сортер-прорізувач або сортер-балансир від легендарної американської компанії Fat Brain Toys. Для любителів дерев'яних іграшок підійде продукція Viga Toys. У лінійці представлені милі сортери-каталки, сортери-брязкальця, сортери-шнурівки. Для дітей старшого віку можна купити сортери зі складними деталями, наприклад, дерев'яний пазл-сортер у вигляді годинника, кубик або циліндр з фігурами. Також є цікаві варіанти з якісного пластику та дерева від Hape. Особливе захоплення у дітей викликають нестандартні сортери Guidecraft з прозорими віконцями та тактильними елементами.

Купити розвивальний сортер цих та інших брендів можна в інтернет-магазині kidis.ua зі швидкою доставкою по Україні. Не витрачайте час на пошуки! Ми підібрали найкращі моделі для вас та вашої дитини. Оформляйте замовлення саме зараз!

Читати повністю Приховати
Приховати