Навчальні іграшки

Фільтри 0
Сортування
Обрати
Спочатку популярні
Спочатку акційні
Спочатку дешеві
Спочатку дорогі
За оцінкою
Спочатку велика знижка

Вже в назві «навчальні іграшки» закладено їхню основну цінність. Покликання цих іграшок – навчити дитину корисним навичкам. А головне, сьогодні можна легко купити дитячі навчальні іграшки, щоб дитина з ранніх років в ігровій формі навчалася важливим речам.

Нерідко такі іграшки створені як підтримка для певної педагогічної методики, наприклад, Монтессорі. Поряд із «розвивашками», навчальні іграшки допоможуть вам у формуванні особистості вашої дитини з раннього віку.

Види навчальних ігор та іграшок

Усі іграшки навчання можна розділити на кілька основних категорій. При цьому ціни на навчальні іграшки для дітей відрізняються залежно від їхньої складності:

  1. Для раннього розвитку. Це всілякі картки, кубики та невеликі іграшки з текстилю, дерева чи пластики. З ними малюк зробить перші кроки у пізнанні нашого великого та цікавого світу. Нерідко для гри з наборами потрібна участь батьків, але є і ігри, в які дитина зможе грати повністю самостійно.
  2. На дрібну моторику. Ця навичка дуже важлива для навчання - діти з добре розвиненою моторикою краще пишуть, чудово справляються з творчими завданнями (ліплення, аплікація, малюнок і т.д.). Щоб "навчати" пальці дрібній моториці, вибирайте правильні "тренажери". Для дітей молодше – це фігурки різних розмірів, а старшим дітям підійдуть сортери або набори для розкопок.
  3. Для навчання дисциплін. Якщо ваше чадо стало цікавитись різними дисциплінами, не обов'язково відкладати це до певного періоду в школі. У цьому вся допоможуть популярні набори для молодих хіміків, біологів, археологів тощо. Це може бути мікроскоп або телескоп, модель тіла людини – для вивчення органів, модель сонячної системи та інші навчальні іграшки для малюків.
  4. Для навчання точних наук. Бажаєте, щоб дитина чудово рахувала чи орієнтувалася в тому, як влаштований світ предметів? Вибирайте дитячі рахунки, набори на кшталт «Навчальні ваги», «Модель вітрогенератора» тощо.
  5. Для вивчення природи. Якщо ваша дитина цікавиться живими організмами (рослинами, дрібними тваринами), подаруйте їй іграшки, які стимулюватимуть інтерес дитини. Різні дослідницькі набори, збільшувальні шибки і т.д.
  6. Набори дослідів. Чи не знаєте, як пояснити дитині деякі явища? Вибирайте набори для дослідів та покажіть наочно. Наприклад, з такими інтерактивними наборами можна дізнатися, як вивергається вулкан або злітає в небо ракета, а також з ними можна вирощувати кристали, спостерігати за властивостями води та інших речовин.

Ви завжди можете замовити іграшки в інтернет-магазині «Кідіс», обравши найкращі варіанти від перевірених виробників.

Читати повністю