Ходунки

Фільтри 0
Сортування
Обрати
Спочатку популярні
Спочатку акційні
Спочатку новинки
Спочатку дешеві
Спочатку дорогі
За оцінкою
Спочатку велика знижка

Ходунки дитячі - вірний помічник кожного з батьків

Справжньою знахідкою для кожного з батьків є ходунки для дітей. Вони являють собою спеціальну конструкцію, яка складається з каркасу та колес. Усередині встановлене сидіння для малюка. За їхньою допомогою дитина може самостійно пересуватися. Розташувавшись у сидінні та відштовхуючись від підлоги ногами, малюк буде переміщатися по кімнаті. За допомогою такої конструкції дитина навчиться:

 • ходити прямо;
 • орієнтуватися у просторі;
 • тримати рівновагу;
 • використовувати м'язи ніг.

Дитяча каталка буде не лише помічником для дитини, що допомагає вивчати навколишній світ, але й незамінною іграшкою завдяки декоративним елементам, яскравим малюнкам.

Вік для дитячих ходунків

Будь-які батьки стежать за кожним новим досягненням свого малюка. Вони хочуть, щоб дитина швидше навчилася тримати голову, повзати, а потім і ходити. Тому трапляється, що використання ходунків передчасне. Адже для такого пристрою є певні вікові обмеження. Їх необхідно дотримуватись, щоб не нашкодити малюку. Раннє використання такої конструкції може викликати проблеми з поставою, біль у ногах і спині.

Якщо ви вирішили придбати ходунки для дитини, то обов'язково необхідно враховувати стать малюка. Фахівці рекомендують починати використовувати ходулі з 7-8 місяців незалежно від статі. Однак кожен випадок індивідуальний. Найкраще заздалегідь звернутися до педіатра для повного обстеження. Після чого він дасть свої рекомендації.

Коли потрібно купувати ходунки для дітей?

Заздалегідь купувати такий пристрій не рекомендується, адже кожна дитина розвивається по-різному і передбачити, чи підійде обрана модель в майбутньому достатньо складно. Найкраще купити ходунки дитячі безпосередньо в тому віці дитини, коли ви вже їх використовуватимете.

Переваги ходунків для дитини

Ходунки для дітей вельми популярні серед батьків. Це можна пояснити тим, що така конструкція корисна для дітей у певному періоді розвитку. До основних переваг можна віднести:

 • дитина швидше навчиться ходити;
 • зміцнення м'язів ніг і спини, що сприяє впевненому самостійному пересуванню;
 • покращується координація рухів;
 • прискорений розвиток у соціальному плані;
 • задоволення потреб малюка у вивченні навколишнього світу;
 • свобода пересування добре скомбінована з безпекою, оскільки відсутня можливість дотягнутися до небезпечних предметів;
 • у батьків з'являється більше вільного часу виконання інших справ.

Перераховані вище плюси ходунків вказують на те, що такий товар буде корисний як для малюка, так і для його мами й тата. За допомогою такого пристрою малюки будуть швидше та активніше пізнавати навколишній світ, навіть коли їхні батьки зайняті домашніми справами. Мами й тата можуть виконувати свої повсякденні завдання і при цьому бути впевненими в безпеці своєї дитини.

Як обрати ходунки?

Обираючи ходулі для дітей, перевірте якість продукції та наявність сертифікатів. Зверніть увагу на такі деталі:

 • основу - вона повинна бути стійкою та міцною;
 • колеса - їх має бути багато, невеликого діаметру та з функцією обертання на 180 градусів, бажано зі стопорами;
 • спинка - жорстка і висока, здатна утримати дитину вертикально;
 • сидіння - комфортне, достатньої ширини та середньої жорсткості.

На нашому сайті магазину Kidis ви познайомитеся з асортиментом моделей і підберете ідеальні ходунки для дітей. Різноманітність кольорів і конструкцій дозволить підібрати найкращий варіант для вашого малюка. На сайті представлені ходунки від таких авторитетних брендів, як Chicco (Італія), Bebe Confort (Франція).

Детальні характеристики кожної моделі допоможуть уважно вивчити товар, а проста процедура оформлення замовлення не вимагатиме багато часу на покупку такого корисного пристрою.

Читати повністю