• Viga Toys

Viga Toys

Viga Toys – діти вчаться граючи

Діти осягають ті чи інші здібності природно, якщо в сензитивному періоді створити їм необхідне середовище. Сензитивний вік - це коли дитина найпростіше освоює певне вміння.

Такий підхід для раннього розвитку дітей запропонувала Марія Монтессорі, а виробник Viga Toys реалізував можливість облаштувати простір для навчання дітей на кожному етапі завдяки різноманітному асортименту розвивальних іграшок із суцільного дерева. У Kidis можна купити дерев'яні іграшки Viga Toys для дітей від 6 місяців до 7 років.

Кращі пропозиції від Viga Toys

Іграшки для малюків

Для розвитку дрібної моторики, моторно-зорової координації та логічного мислення у виробника Viga Toys є кубики, пірамідки, сортери, лабіринти, шнурівки, ходунки-каталки.

Пазли Viga Toys

Зі 100 тем можна обрати пазл Viga Toys за інтересами дитини: транспорт, космос, будівельна техніка, звірята, фрукти, овочі, пори року. Для найменших передбачені рамки-вкладиші з дерев'яною ручкою, за яку малюку зручно тримати деталь гри.

Іграшки для сюжетної гри

Для дітей 3-5 років – це яскраві копії кухонних приладів, посуду, продуктів та іншого. У сюжетно-рольових іграх діти набувають соціальних навичок і розвивають емоційний інтелект. У цьому їм допомагають набори кухаря, лікарі, майстра, дерев'яна залізниця Viga Toys у різних комплектаціях, музичні інструменти.

Дерев'яні машинки - поліцейська, швидка допомога, коток, бульдозер - сподобаються дітям із півроку. А паркінг і пожежна станція з дерева припаде до смаку дітям від 3 років.

Базові навчальні іграшки

Настав час готуватися до школи? В арсеналі бренду є іграшки для захопливого навчання рахуванню, алфавіту, географії: палички Кюїзенера, магнітний календар Viga Toys, магнітна карта світу у вигляді пазла.

Настільні та активні ігри

Доміно для малюків, дженга, лудо – дозвілля з іграми Viga Toys обов'язково буде цікавим.

Іграшки для дитячих садків і центрів розвитку

У бренда є окрема лінійка для організації навчального процесу, серед них магнітна дошка Viga Toys, магнітні цифри та літери, танграми, рахівниці, бізіборди, ваги, рахункові палички.

Творчість

Ця категорія представлена наборами для аплікацій та створення прикрас. У них намистини та деталі з дерева.

Екоіграшки Viga Toys для розвитку дітей

Іграшки Viga виготовляються на високотехнологічному заводі з площею виробництва 20 тис. кв. м і продаються у 60 країнах світу. Якість іграшок підтверджує європейський сертифікат безпеки EN71 та американський ASTM.

В Україні з дерев'яними іграшками Viga Toys нове покоління росте та розвивається вже понад десяток років. Позитивна оцінка бренду батьками – найнадійніша. Якщо подивитися на Viga Toys відгуки, стає зрозуміло чому ці іграшки такі популярні.

Існує щонайменше три причини купити дитині дерев'яні іграшки Viga Toys.

  1. Безпека – вкриті гіпоалергенними фарбами. Дерев'яні іграшки добре впливають на дитячу психіку, тому що не перевантажують її великою кількістю звукових та світлових ефектів.
  2. Натуральність – екологічні матеріали виробів, якы до того ж підлягають переробці.
  3. Якщо ви хочете розвивати дитину за методикою Монтессорі – Viga Toys має обладнання для всіх рекомендованих зон у дитячій кімнаті: природознавства, реального життя, сенсорного, мовного, математичного.

Екологічні, яскраві, у гарній упаковці, іграшки Viga Toys – це завжди вдалий вибір для подарунка дитині.

Переваги покупки Viga Toys в Кідіс

Купити іграшки Viga Toys можна в інтернет-магазині Kidis. Ми пропонуємо найповніший перелік товарів Viga Toys для хлопчиків і дівчаток за вигідною ціною.

Відправимо того ж дня по Україні перевізниками Укрпошта або Нова пошта. У Києві можемо привезти за кілька годин експрес-доставкою. Замовлення від 2000 грн доставляється безкоштовно.

Завітайте в магазин Кідіс і порадуйте ідеальною іграшкою Віга тойс вашу дитину!

Читати повністю