• Viga Toys

Viga Toys

Viga Toys – діти навчаються граючи

Діти вчаться природно тим чи іншим навичкам, якщо в сензитивному періоді створити їм відповідне середовище.

Що таке сензитивний період? Це вік, коли дитина найпростіше засвоює певні вміння.

Такий підхід для раннього розвитку дітей запропонувала Марія Монтессорі, а виробник Viga Toys реалізував можливість створити відповідний простір для навчання дітей на кожному етапі, завдяки різноманітному асортименту розвиваючих іграшок з натурального дерева.

У kidis.ua завжди можна купити дерев'яні іграшки Viga Toys для дітей від 6 місяців і до 7 років.

 • Іграшки для малюків
  Для розвитку дрібної моторики, зорової координації та логічного мислення: кубики, пірамідки, сортери, лабіринти, шнурівки, ходунки і каталки.
 • Пазли Viga Toys
  Із 100 тем можна обрати пазл за інтересами дитини: транспорт, космос, будівельна техніка, звірята, фрукти, овочі, цифри, пори року. Для найменших передбачені пазли у вигляді вкладишів із дерев'яною ручкою, за яку малюкові зручно триматися.
 • Іграшки для сюжетної гри
  Для дітей 3-5 років – це різнобарвні маленькі копії дорослих предметів побуту і атрибутів професій, граючи якими діти набувають соціальних навичок та розвивають емоційний інтелект: набори кухаря, лікаря, будівельні інструменти, дерев'яна залізниця в різних комплектаціях, музичні інструменти.
 • Базові іграшки для навчання
  Прийшов час готується до школи? В асортименті Viga Toys є іграшки для цікавого вивчення цифр і рахування, алфавіту, географії: палички Кюїзенера, магнітний календар, магнітна карта світу у вигляді пазла.
 • Настільні та активні ігри
  Доміно для малюків, дженга, лудо – дозвілля з іграми Viga Toys завжди захопливе.
 • Іграшки для дитячих садків і центрів раннього розвитку
  У Viga є окрема серію товарів для організації навчального процесу: магнітні дошки, набори магнітних цифр і фігур, мольберти, танграми, рахівниці, ігри для розвитку логічного мислення, бізіборди.

Іграшки Viga виготовляються на високотехнологічному заводі з площею виробництва 20 тис. кв. м і продаються в 60 країнах світу.

Якість іграшок підтверджує європейський сертифікат безпеки EN71 і американський ASTM.

В Україні з дерев'яними іграшками Viga Toys діти дорослішають і розвиваються вже 10 років. Позитивні відгуки батьків – надійна оцінка бренду.

Екоіграшки для розвитку дітей

Є мінімум три причини купити дитині дерев'яні іграшки Viga Toys.

 1. Безпека – вкриті гіпоалергенними фарбами. Дерев'яні іграшки позитивно впливають на дитячу психіку, тому що не перевантажують її великою кількістю звукових і світлових ефектів.
 2. Натуральність – вироби з екологічно чистих матеріалів.
 3. Якщо ви хочете розвивати дитину за методикою Монтессорі – у Viga Toys можна знайти навчальні матеріали для всіх рекомендованих зон у дитячій кімнаті: природознавства, реального життя, сенсорної, мовної, математичної.

Екологічні, яскраві та різноманітні, у гарній упаковці, іграшки Viga Toys – це завжди вдалий вибір для подарунка дитині.

Читати повністю