• Thomas and Friends

Thomas and Friends

Thomas and Friends – паровозики, які підкорили світ

Thomas & Friends («Томас і його друзі») – захопливий мультсеріал за мотивами книги The Railway Series («Залізничні історії») англійського письменника Вілберта Одрі. Твір був написаний у 1945 році та присвячений синові автора, Крістоферу.

Екранізацію першої історії про паровозик Томас світ побачив у 1984 році. У мультфільмі розповідається про дружбу та пригоди паровозиків, наділених людськими якостями. Мультик став настільки популярним, що компанія Mattel почала випускати фігурки улюблених героїв, потім з'явилися треки, залізниці зі станціями. У дітей з'явилася чудова можливість вигадувати власні сюжети чи відтворювати улюблені сцени.

Цікаві факти про паровозик Томас та його друзів

  • За версією авторитетного видавництва The Independent (Британія), паровоз Томас став єдиним вигаданим героєм, який зробив жителів країни щасливішими.
  • Фігурка паровозика Томаса або залізниця є в колекції кожної п'ятої дитини.
  • Thomas and Friends – бренд №1 серед дошкільнят у 2015 році.
  • Вілберт Одрі написав 26 книг про пригоди Томаса, його справу продовжив син та видав ще 16.
  • Казка створювалася «з натури». Письменник брав дерев'яний паровозик, згадував існуючий маршрут та додавав трохи фантазії. Вуаля – захопливий сюжет готовий!
  • Кожен персонаж опрацьований до дрібниць: зовнішність, звички, риси вдачі. Тому мультфільм так подобається і дітям, і дорослим.
  • Мультсеріал побачили діти у 185 країнах!

Який набір Thomas and Friends купити

Іграшки «Томас та його друзі» виготовляються за підтримки відомого бренду Fisher-Price, який спеціалізується на виробництві товарів для малюків. Всі набори Thomas and Friends виконані із міцних та безпечних матеріалів та відповідають стандартам якості.

У колекції бренду представлені такі серії:

  • My First Thomas – базові паровозики для найменших фанатів від 3 до 4 років. Головна їх особливість – великий розмір та великі деталі.
  • TrackMaster – деталізовані фігурки та захопливі набори для дітей від 4 років. Завдяки зручним кріпленням рейки швидко складаються та розбираються. Є механічні та моторизовані набори з додатковими спорудами: мостами, заправками, естакадами.
  • Push and Puff – це фігурки, які їздять без рейок, наприклад, по ковроліну або підлозі.

Це лише основні серії іграшок Thomas and Friends. Бренд не стоїть на місці та постійно оновлює асортимент, пропонуючи фанатам нові набори з цікавими фішками.

Якщо ви хочете зробити крутий подарунок та приємно здивувати дитину, яка обожнює поїзди та все, що з ними пов'язано. Тоді сміливо замовляйте залізницю «Томас та його друзі». Такий набір – мрія кожної дитини. Він надовго захопить та подарує море позитивних емоцій. Тільки уявіть, скільки цікавих історій можна вигадати з треком. Окрім гарного настрою, гра з паровозиком Томасом та його друзями розвиває уяву та емоційний інтелект, розширює кругозір та знайомить з тим, як усе влаштовано. Збираючи залізницю, тренується дрібна моторика та просторове мислення.

Купити оригінальний паровозик Томас з доставкою по Києву та в інші міста України можна в інтернет-магазині kidis.ua. Підкажемо, розкажемо та швидко відправимо!

Читати повністю