• YUME

YUME

Yume – ваш світ колекційних іграшок

Ласкаво просимо до знайомства із брендом Yume! Це не лише фігурки, але і магія, яка оживає в кожному елементі унікальних колекцій.

Yume спеціалізується саме на створенні колекційних ігрових фігурок і м’яких іграшок - невеличких шедеврів, що переносять вас у світ фантазії та дивовижних історій. Фігурки Yume - це більше, ніж просто іграшки, це витвори мистецтва, виготовлені з величезною увагою до кожної деталі.

Колекціонувати можна почати з будь-якого віку. М’які іграшки у вигляді персонажів, деталізовані колекційні фігурки, капсули-сюрпризи тощо - кожен продукт Yume – це окремий шедевр, який ви захочете отримати в свою колекцію.

Що робить цей бренд унікальним? Колекції вражають різноманіттям персонажів, кожен з яких має окрему історію та характер. Для іграшок використовують лише матеріали найвищої якості, щоб кожна фігурка стала справжнім шедевром у вашій колекції.

Серед серій Yume ви знайдете героїв популярних медіафраншиз, серіалів, аніме, таких як «Дивні дива», «Трансформери», «Магічна битва», «Гаррі Поттер». Персонажі стануть вашими найкращими друзями у фантастичних світах.

Іграшки Yume – це:

  • колекційні фігурки,
  • набори фігурок,
  • м’які іграшки,
  • фігурки-сюрпризи.

Для деяких серій м’яких іграшок бренду YUME притаманна так звана подвійність героїв. В одній іграшці відображається позитивна і негативна сутність того чи іншого персонажа фантазійного світу. Так сюжети ігор будуть ще цікавішими!

Ігрові фігурки Stranger Things і м'які іграшки Transformers - це відображення персонажів у формі іграшок. Збирайте свою колекцію, де кожна деталь - частина історії, а кожна фігурка - неповторна творча енергія Yume.

Замовити м’які іграшки та ігрові фігурки Yume ви можете в інтернет-магазині Кідіс з доставкою в Київ, Харків, Одесу, Львів, Дніпро, Черкаси, Івано-Франківськ, Кропивницький, Вінницю, Миколаїв, Суми, Полтаву, Луцьк, Чернівці тощо. Доставка для замовлень на суму від 2000 грн буде безкоштовною.

Унікальний світ іграшок Yume – це місце, де герої улюблених серіалів оживають!

Читати повністю