• Yucai

Yucai

Інноваційні дитячі меблі та аксесуари Yucai

Yucai – функціональні меблі та аксесуари для облаштування дитячих кімнат, дитячих садків та центрів розвитку. Вироби цього китайського бренду відомі у всьому світі та активно використовуються в дитячих установах Північної Америки, Європи, Близького Сходу, Південно-Східної Азії та навіть в далекій Австралії. Тепер, завдяки інтернет-магазину kidis.ua, меблі Yucai можна купити в Україні.

Меблі Yucai – турбота про здоров'я дітей

Дитячі меблі та аксесуари Yucai розробляються у власному бюро з використанням передового досвіду та результатів останніх досліджень. Бренд йде в ногу з новітніми стандартами та пропонує:

  • Настінні дошки Yucai – ідеальне місце для малюнків, меню, розкладів, плакатів та іншої інформації. Дошки підходять для наочного методу навчання з використанням різних графічних посібників, а також для облаштування інформаційного куточка. На пробкових моделях навчальні матеріали кріпляться за допомогою кнопок-цвяхів. Плакати на рамці з клік профілю тримаються за рахунок щільної прозорої плівки.
  • Дерев'яні меблі Yucai – вироби виконані з натурального дерева та відрізняються лаконічним дизайном. У серії представлені ліжка, столи, стільці, тумби для зберігання особистих речей, одягу, взуття та іграшок.
  • Столи та стільці з регулюванням висоти Yucai – міцні та зручні вироби, створені з урахуванням дитячої анатомії. У лінійці представлені ергономічні моделі з плавним регулюванням висоти у яскравому дизайні, які витримують понад 8 років активного щоденного використання.

Компанія Yucai закликає інші країни розглянути зміни у вимогах до меблів в дошкільних та шкільних установах. Виробник робить акцент на тому, що кожна дитина унікальна. Тому важливо, щоб меблі могли швидко та легко адаптуватися під кожного вихованця та учня. Правильна висота стільця та ​​столу – профілактика короткозорості та проблем з поставою. А коли дитині зручно та комфортно, її ніщо не відволікає від навчання.

Яскраві меблі та аксесуари Yucai – безпека на першому місці

Меблі Yucai проектуються командою професіоналів, які прагнуть створювати максимально комфортні вироби для дітей. Дизайн кожного стільця та ​​столу продуманий до найменших деталей. При виготовленні використовуються зносостійкі та нешкідливі матеріали, які відрізняються стійкістю до УФ-випромінювання та перепадів температури. Форма виробів безпечна, без гострих кутів, з плавними закругленими краями. Меблі Yucai особливого догляду не потребують, легко збираються та розбираються, зручно зберігаються та транспортуються.

Якість та безпека продукції Yucai підтверджують міжнародні стандарти ISO 9001:2000, CE, CCC, TUV, ISO140001 і OHSAS18001, а також численні нагороди, грамоти та сертифікати.

Правильна організація робочого місця для дитини з меблями Yucai

Облаштовуючи робоче місце для дошкільника та молодшого школяра, варто пам'ятати, що навчання поєднується з грою. Тому меблі повинні бути комфортними, зручними та швидко адаптуватися під вид діяльності дитини. Незручні меблі можуть стати причиною втрати інтересу до навчання та проблем зі здоров'ям.

Правильно організувати дитяче робоче місце допоможуть меблі Yucai, які можна купити в інтернет-магазині kidis.ua зі швидкою доставкою по Україні. У каталозі зібрані популярні моделі бренду. Познайомитися з ними ближче та оформляйте замовлення прямо зараз!

Читати повністю