• Welldon

Welldon

Автокрісла Welldon – well done або зроблено на відмінно!

Автокрісла Welldon (Велдон) виробляють із 2003 року на великому сучасному заводі Welldon Manufacturing LTD в місті Нінбо. На фабриці, крім власної торгової марки, випускають автокрісла інших європейських брендів: Uppababy, Aubert, Cosatto, Foppa, BabyAuto, 4kraft, Atak, Infasecure, Phil&Teds(Mountain Buggy) тощо. Виробнича потужність – 50 тис. дитячих автокрісел у місяць, при цьому кожна партія проходить контроль у власній тестовій лабораторії якості та відстежується по QR-коду.

Сертифікація ECE R44/04 та RDW (Нідерландська агенція ліцензування транспорту), TUW (Технічний контроль, Німеччина) підтверджують, що компанія дотримується високих стандартів безпеки.

Автокрісла Welldon продаються в 30 країнах Європи, Азії, Америки та в Австралії. В Україні купити дитяче автокрісло Welldon можна в інтернет-магазині kidis.ua з безкоштовною доставкою.

Характеристики автокрісел Welldon

  • Гарантія на автокрісла – 24 місяці.
  • Каркас крісел з ударостійкого пластику первинної обробки. Чому це важливо? Пластик вторинної обробки при навантаженні ламається й утворюються гострі кути.
  • Посилена рама і бічний захист.
  • Комфортне ергономічне сидіння.
  • Чохли з гіпоалергенної вогнетривкої тканини. Знімні, можна прати.

Модельний ряд Welldon

Welldon виробляє дитячі автокрісла для всіх вікових груп, а також універсальні моделі і трансформери.

Автокрісла групи 1-2-3 для дітей від 9 місяців до 12 років і вагою 9-36 кг.

Серія Welldon Encore, моделі з Isofix і без Isofix. У цих моделей є все для зручності дітей різного віку: чотири положення нахилу спинки, п'ятиточкові внутрішні ремені безпеки з плечовими накладками і вкладиш для малюків.

Автокрісла групи 1-2 для дітей від 9 місяців до 6 років і вагою 9-25 кг.

Серія Welldon Smart Sport з кріпленням Isofix і без Isofix. Моделі в різних колірних рішеннях: сірому, оливковому, червоному. Комфортне дитяче крісло для далеких поїздок. Чотири положення нахилу спинки. П'ятиточкові ремені безпеки з м'якими накладками.

Автокрісла групи 2-3

Серія Welldon Magic Nacre (Isofix) і Penguin Growth (без Isofix).

Це автокрісла-трансформери для дітей 4-12 років, вагою 15-36 кг, які «ростуть» разом із дитиною. Одним натисканням кнопки крісло регулюється по висоті та ширині, а моделі Penguin Growth перетворюються на бустер, якщо відстебнути спинку.

Дитячі автокрісла-бустери групи 3

Серії Welldon Penguin Pad (без Isofix, кольори моделей: чорний і червоний) і Welldon Travel Pad Isofix розроблені для дітей 6-12 років, вагою 22-36 кг. Приємний бонус – сидіння укомплектовані підстаканником. Бустер – це автокрісло для поїздок на близькі відстані або на випадок, якщо в сім'ї два автомобілі. Також таке сидіння беруть із собою для подорожі на автобусі.

Читати повністю