Vtech (Вітек)

Фільтри 0
Сортування
Обрати
Спочатку популярні
Спочатку дешеві
Спочатку дорогі
За оцінкою

VTech (Втех) - електронні розвиваючі іграшки для дітей від 6 місяців.

Торгова марка є однією з найстаріших компаній, що займаються виготовленням продукції для організації дозвілля дітей. Висока якість матеріалів і самого виготовлення зробили бренд улюбленим серед батьків по всьому світу! Багато хто з них вирішив купити один з гаджетів бренду VTech через високі показники безпеки пристрою. Ще одна перевага виробів торгової марки — середня ціна такого класу товарів.

Ключові лінійки Vtech:

  1. Електронні та розвиваючі іграшки для малюків та дошкільнят (від 0 до 6 років). Допомагають дитині від народження вчитися пізнавати навколишній світ: знайомлять із предметами, квітами та звуками, які їх оточують.
  2. Машинки Біп Біп Toot-Toot Drivers (від 12 місяців). Унікальна серія «розумних» електронних транспортних засобів та ігрових наборів із вбудованою технологією SmartPoint. Коли іграшка перетинає SmartPoint ділянки ігрових наборів, вона реагує на це фразами, звуками чи пісеньками, перетворюючи гру на веселу пригоду!
  3. Іграшки Vtech Kidizoom дозволяють дитині відчути себе справжнім професіоналом: фотографувати, знімати відео, використовувати смарт-годинник як дорослий! Вибирати найкращі знімки та займатися монтажем відео, насолоджуючись процесом та результатом.

Придбати товари бренду VTech ви можете у нашому інтернет-магазині Kidis.ua зі швидкою доставкою по всій Україні.

Читати повністю Приховати