• University

University

Автентичні меблі для дитячих кімнат та садків University

University – унікальна колекція меблів з натуральних матеріалів в екологічному дизайні, розроблена для дітей раннього та дошкільного віку. Продукція цього американського бренду була вигадана в 1966 році та до сьогоднішнього дня активно використовується в дитячих садках та школах США. Тепер дитячі меблі University доступні в усьому світі, включаючи Україну.

Унікальні меблі University, які не мають аналогів

Головним натхненням при створенні меблів University стали неймовірні візерунки, натуральні кольори та плавні лінії, які подарувала людині природа. При створенні виробів велику увагу приділяється соціальному та емоційному розвитку дітей. Меблі виготовляються для оснащення ігрових кімнат в дитячих садках, груп дошкільної підготовки та розвивальних центрів. При цьому вони викликають почуття домашнього затишку, дитина відчуває безпеку та спокій. Саме в цьому особливість виробів University.

Ексклюзивні колекції University в лаконічному дизайні

Меблі University ідеально підходять для створення сучасної, зручної та комфортної для дітей зони відпочинку або місця для ігор. Продукція розробляється творчою командою досвідчених інженерів, столярів, дизайнерів, художників та психологів з різних куточків світу.

  • Кожна колекція розрахована для дітей певного віку.
  • Колекція University для малюків від народження до 18 місяців допоможе створити доброзичливе та безпечне середовище для немовлят, яке спонукатиме до експериментів та викличе інтерес до взаємодії з навколишнім світом.
  • Серія для дітей від 18 місяців до 3 років заохочує прагнення дітей до незалежності, створюючи безпечні умови.
  • Меблі University для дітей від 3 до 5 років повністю задовольняють освітні та соціальні потреби дитини.

Шість причин популярності меблів University

  1. Екологічні та безпечні матеріали. Меблі виготовляються з масиву канадського клена та берези, які відрізняються неймовірною фактурою, приємним натуральним кольором та міцністю. М'які куточки та килими створюються з гіпоалергенних матеріалів, які не вбирають вологу. Стільці виробляються зі сталі та безпечного поліпропілену.
  2. Ергономічність. Меблі та аксесуари University максимально комфортні для дітей, оскільки проектуються з урахуванням зросту, потреб та умінь маленьких непосид.
  3. Безпека. Вироби University гладко відшліфовані, краї та кути заокруглені. Вся продукція відповідає вимогам сертифікатів FSC, EN71, ASTM, CARB.
  4. Проста та швидка збірка. У комплект до кожного виробу входить докладна інструкція по збірці.
  5. Практичність та довговічність. Стільці зручно складаються в стопу. та не займають багато місця. За м'якими меблями University легко доглядати. Завдяки УФ-покриттю, дерев'яні вироби стійкі до появи подряпин та плям. Міцні натуральні матеріали – запорука довгої служби.
  6. Гарантія від виробника. Компанія University впевнена в якості своєї продукції та надає довічну гарантію на дерев'яні меблі, 5 років гарантії на м'які вироби та килими.

Купити меблі University c доставкою

Пам'ятайте, що важливий не тільки педагог, але й простір, який оточує дитину. Купити оригінальні меблі для дитячих кімнат та садків University пропонує інтернет-магазин kidis.ua зі швидкою доставкою по Україні.

Подаруйте дітям комфорт та затишок навколо разом з меблями University. Оформляйте замовлення саме зараз!

Читати повністю