• TY

TY

TY – ті самі м'які іграшки з великими очима

Історія компанії Ty Toys розпочалася у невеликому містечку біля Чикаго (США) у 1986 році. Бренд був названий на честь свого засновника – Тая Уорнера (Ty Warner). Все починалося у маленькій квартирі та швидко переросло в успішний бізнес. Через 6 років колекція налічувала понад 370 видів м'яких тваринок, різних фігурок та персонажів. Головна мета бренду – створення милих м'яких іграшок, які дитина може самостійно купити за свої кишенькові гроші. Сьогодні компанія Ty Toys – лідер з виробництва плюшевих іграшок, від яких божеволіють діти в всьому світі, і Україна – не виняток!

Особливості м'яких іграшок TY

М'які звірятка TY стали відкриттям у світі іграшок. Саме цей бренд почав першим використовувати особливу гіпоалергенну тканину з дрібними ворсинками, а також комбінацію ПВХ-гранул та м'якого набивання. Як результат, іграшки відмінно тримають форму та приємні на дотик. Вироби впевнено стоять на рівних поверхнях й не завалюються, як у конкурентів.

Продукція бренду є цілком безпечною для дітей. Всі елементи надійно прошиті та проклеєні, тому не варто переживати, що іграшка TY розійдеться по швах. При виготовленні плюшевих іграшок TY використовуються якісні матеріали, які гідно витримують щоденні обійми та походи в садок або на прогулянки. А якщо іграшка раптом забрудниться, її можна випрати вручну або в пральній машині, використовуючи делікатний режим.

І звичайно ж, головною особливістю м'яких іграшок TY – це оригінально-милий дизайн. М'яка іграшка TY стане чудовим подарунком для дитини від 3 років. На кожній іграшці є бирка, де написано ім'я плюшевого героя та його дата народження. Також є місце для побажання чи підпису. Плюшевий герой підходить як для сюжетно-рольової гри, так й для колекціонування.

Чим відрізняються серії TY: як вибрати м'яку іграшку

  • Мягкие зверюшки TY стали открытием
  • Beanie Babies – перша та найвідоміша серія TY. Саме з цих кишенькових іграшок розпочався успіх. На ярмарку в Атланті Тай Уорнер продав майже 30 тисяч своїх пухнастиків лише за одну годину. У серію входять невеликі кошенята на ім'я Персик, Ангел, Джордж та Смокі.
  • Beanie Boos – милі тварини з величезними блискучими очима.
  • Beanie Bellies – вихованці у позі для обіймів.
  • Squishy Beanies – м'які іграшки TY з паєтками, які привабливо переливаються на сонці та змінюють колір, якщо їх погладити.
  • Puffies (Ball) – круглі пухнастики невеликого розміру.
  • Squish-a-boos – чарівні подушки з великими очима – підходять як для гри, так й для сну та можуть прикрасити інтер'єр дитячої кімнати.
  • Clips – м'які привабливі брелоки TY на рюкзак або сумку.

Купити оригінальну іграшку TY з цих та інших серій можна в інтернет-магазині kidis.ua. У каталозі представлені симпатичні моделі за вигідними цінами. Замовляйте прямо зараз – і ми швидко доставимо Києвом та в інші міста України.

Читати повністю