Toomies

Фільтри 0
Сортування
Обрати
Спочатку популярні
Спочатку акційні
Спочатку дешеві
Спочатку дорогі
За оцінкою
Спочатку велика знижка
Доставим за 3 часа

Іграшки Toomies роблять світ усміхненим

Ігрові набори Toomies – розвивальні іграшки для дітей зі знаком якості та безпеки, з якими так цікаво удосконалювати навички, отримувати нові вміння та знайомитися зі світом навколо. В кожній іграшці є дрібка чарівництва, яке дарує усмішку і дітям, і дорослим. Адже головна місія бренду Toomies – зробити світ усміхненим.

Особливості іграшок Toomies: секрет успіху

Британська компанія Toomies почала свою історію в далекому 1924 році та майже 100 років виконує дитячі мрії. Щоб зрозуміти, чого хочуть діти та батьки, компанія створила власне дослідницьке бюро, в якому фахівці в тісній співпраці з мамами, татами та дітьми розробляють і тестують нові іграшки. Завдяки цьому, іграшки Toomies відповідають віковим потребам, умінням та інтересам дітей, а також привертають увагу батьків прийнятною ціною.

Кожна іграшка Toomies проходить ретельний контроль якості на всіх етапах виробництва. При виготовленні використовуються безпечні матеріали без шкідливих компонентів. Всі вироби Toomies відповідають міжнародним стандартам якості.

Окрему увагу компанія приділяє зовнішньому вигляду продукції. Яскраві та цікаві іграшки Toomies миттєво звертають увагу, завдяки злагодженій роботі професійних дизайнерів і дитячих психологів.

Багаторічний досвід, робота з дітьми та батьками, відмінна якість, безпека та цікавий дизайн – запорука успіху іграшок Toomies.

Toomies – корисні іграшки для малюків

У колекцію іграшок Toomies входять:

  • Іграшки для ванної Toomies – оригінальні набори, завдяки яким рутинні гігієнічні процедури перетворюються у веселощі. Навіть діти, які не люблять купатися, не встоять. Різноманітність серії приємно дивує. Тут є весела сімейка восьминогів, дельфіни, що співають, кумедний пінгвін, механічна черепаха та інші яскраві персонажі. Захоплення у дітей викличе оригінальний апарат з виробництва морозива з піни, весела рибалка або ракета.
  • Іграшки для малюків Toomies – розвивальні ігрові набори, які допомагають знайомитися з навколишнім світом. Граючи з ними, діти розвивають фантазію, моторику, мислення, вчаться логічно думати. Обов'язково поповніть колекцію іграшок незвичайною пірамідкою-автобусом, трактором-трансформером, поїздом з атракціонами або набором веселих яєць.

Де купити іграшки Toomies в Україну

Купити оригінальні іграшки Toomies зі швидкою доставкою по Україні пропонує інтернет-магазин kidis.ua. У нашому каталозі представлені найкращі моделі іграшок, які завоювали популярність у дітей з різних куточків світу.

Порадуйте дитину цікавою іграшкою – оформляйте замовлення саме зараз!

Читати повністю Приховати