• Syma

Syma

Syma (Сіма) – радіокеровані моделі та квадрокоптери

Гонконзький бренд Syma набув популярності завдяки розробці та виробництву сучасних високотехнологічних радіокерованих моделей. В асортименті компанії представлено безліч моделей для дітей та дорослих.

8 причин купити дрон Syma

  1. Всі моделі дронів мають гіроскопи, завдяки яким пристрій летить прямо, не завалюється набік та не обертається навколо осі. Політ повністю під контролем. Тому важливо звертати увагу на наявність гіроскопа, якщо обираєте модель для дитини.
  2. Квадрокоптери Syma можна запускати на вулиці, так й в приміщенні.
  3. Доступна обережна та плавна екстрена посадка, якщо заряд акумулятора критичний низький.
  4. Існують два способи керування: через пульт, який входить у набір, або за допомогою додатку на мобільний телефон.
  5. Наявність камери FPV (First Person View) дозволяє знімати відео від першої особи. Камера транслює та записує відео в режимі реального часу, робить фотографії.
  6. Час польоту залежить від моделі. Середній показник: 7-10 хвилин.
  7. Квадрокоптери Syma виготовляються із міцних матеріалів, які гідно витримують удари з перешкодами та навіть падіння з висоти.
  8. Для додаткової безпеки гвинти виготовлені з м'якого та еластичного матеріалу, який не зможе травмувати дитину у разі зіткнення.

Чому вертольоти Syma такі популярні

Дитячий гелікоптер Syma – ідеальний подарунок для новачка. Пристрій простий у використанні та не потребує спеціальних налаштувань.

Іграшкові вертольоти Сіма, як й дрони, мають гіроскопи, які полегшують керування навіть при сильному вітрі та допомагають здійснювати трюки. Для новачків ця функція потрібна!

Вертольоти Syma також виконані з надійних та міцних матеріалів.

Для комфортного керування утримання висоти, зліт та посадка здійснюється однією кнопкою. А завдяки барометру гелікоптери Syma легко утримують набрану висоту без підрулювання вгору-вниз.

Обрати та купити вертоліт або квадрокоптер Syma можна у дитячому інтернет-магазині kidis.ua. Ми допоможемо, підкажемо та організуємо швидку доставку по Україні.

Читати повністю