Навчальні іграшки

Фільтри 0
Сортування
Обрати
Спочатку популярні
Спочатку акційні
Спочатку новинки
Спочатку дешеві
Спочатку дорогі
За оцінкою
Спочатку велика знижка
Доставимо за 3 години

Пізнавати світ легко і приємно з найкращими навчальними іграшками!

Поєднайте приємне з корисним і виберіть для своєї дитини навчальну іграшку. Залежно від типу вони спрямовані на розвиток важливих навичок: розумових, фізичних, емоційних. Такі іграшки можна купувати дитині з перших місяців життя та час від часу міняти зі звичайними машинками та ляльками.

Видів навчальних і розвиваючих іграшок безліч. Всі вони поділяються залежно від віку дитини.

  1. До 1 року для дитини будуть корисними прорізувачі, м'які кубики, підвісні фігурки та музичні мобілі. Вони вчать малюка розпізнавати кольори, форми, звуки та сприяють сенсорному розвитку.
  2. Від 1 до 3 років батьки обирають пірамідки, сортери, дерев'яні пазли, а також пізнавальні музичні книжки з великими малюнками, інтерактивні дошки та ігрові центри. Серед улюблених іграшок дітей такого віку також є пластилін та кінетичний пісок.
  3. Від 3 до 5 років – час купити фігурки тварин та рослин, ляльок, роботів та персонажів улюблених мультфільмів, легкові та вантажні машинки. Будь-яка з цих іграшок може бути інтерактивною і навчати малюка різним діям.
  4. Від 5 до 7 років – час вивчати цифри та літери різними мовами. А також календар, годинник, кольори, рослини, тварин та багато іншого.
  5. З 7 років звертайте увагу на різні головоломки, пазли, конструктори, лабіринти та настільні ігри.

На нашому сайті Kidis.ua ви можете легко вибрати ідеальну іграшку з великої кількості представлених варіантів. Завжди доступні ціни та швидка доставка по всіх регіонах України.

Читати повністю Приховати