Ravensburger

Фільтри 0
Сортування
Обрати
Спочатку популярні
Спочатку акційні
Спочатку дешеві
Спочатку дорогі
За оцінкою
Спочатку велика знижка

Ravensburger – пазли та настільні ігри для дітей та дорослих з Німеччини

Ravensburger – відомий німецький бренд, який пропонує неймовірний асортимент інтелектуальних іграшок. У лінійці представлені настільні ігри для дітей та дорослих, пазли різної складності, а також різноманітні набори для творчості. Продукція бренду не втрачає актуальності, інтерес до неї не згасає. І це надихає, тож щороку Ravensburger презентує близько 50 нових найменувань.

Історія успіху Ravensburger

В 1883 продавцем книжок Отто Майєром було відкрито видавництво Ravensburger в однойменному німецькому містечку. Робота розпочалася з першого підписаного контракту. Через рік світ побачив унікальну настільну гру «Навколо світу» («Die Reise um die Erde») за мотивами книги Христофора Шміда. Поступово асортимент видавництва почав розширюватися: з'явилися дитячі книжки з картинками, ігри з інструкціями. На той час продукція Ravensburger була дорогою, оскільки все робилося вручну. Пізніше оформлення набуло простіших форм та компанія почала видавати підручники.

У 60-х роках бренд представив книги в м'якій обкладинці, головоломки та пазли. Топом продажів стала гра Memory (Меморі) Ravensburger. Суть гри: кожна картка в колоді має пару. Потрібно розкласти всі картки малюнками вгору, постаратися запам'ятати розташування та перевернути їх вгору сорочками. Потім гравці по черзі перевертають одну картку та намагаються згадати, де знаходиться її пара. Якщо він не вгадує, картка перевертається назад. Якщо вгадує – забирає собі пару. Виграє той, хто має гарну пам'ять та більшу кількість карток. З моменту появи Memory було продано понад 50 мільйонів копій у всьому світі! Тільки уявіть, наскільки популярна ця гра.

Компанія Ravensburger йде в ногу з часом та у 2000-х починає застосовувати електроніку у своїх настільних іграх. У 2010 році з'явилася унікальна аудіо-цифрова система навчання Tiptoi. Торкнувшись інтерактивною ручкою картинки чи тексту у книжці, можна почути історію, музику чи звуки. Ця новітня технологія підкорила серця дітей та їхніх батьків у всьому світі.

4 причини купити настільну гру та пазли Ravensburger

  1. Ravensburger прищеплює любов до знань у цікавій для дітей ігровій формі.
  2. Бренд вчить взаємної поваги та командної гри, тренує соціальні навички та емоційний інтелект, а також розвиває уяву, пам'ять, уважність, розширює кругозір.
  3. Продукція Ravensburger – найвища якість, чітка поліграфія та барвистість. Кожен елемент приємно тримати в руках, а малюнки на картках можна роздивлятися годинами.
  4. Равенсбургер надає великий вибір настільних ігор та пазлів для кожної вікової категорії за доступними цінами.

За асортимент хочеться розповісти докладніше. У колекції бренду представлені настільні ігри та пазли з різними рівнями складності, захопливими сюжетами та стилями. Є навіть дорожні варіанти найпопулярніших ігор.

Для малюків бренд пропонує пазли з великими деталями та простими малюнками. Тематичні набори допоможуть весело вивчити алфавіт та цифри, навчать розбиратися у часі, познайомлять із географією та історією. Продукція Ravensburger одночасно поєднує у собі навчальну та розважальну функцію. Крім того, це чудовий спосіб цікаво та з користю провести час зі своєю дитиною.

Купити настільні ігри та пазли Ravensburger зі швидкою доставкою по Києву та в інші міста України можна в інтернет-магазині kidis.ua. Якщо є питання, сміливо пишіть у наш Viber-чат, ми з величезною радістю відповімо на них та допоможемо обрати іграшку.

Читати повністю Приховати