• RAINBOW HIGH

RAINBOW HIGH

Лялька Rainbow High – модна подруга для дівчаток

Ляльки – улюблені іграшки більшості дівчаток. Американський бренд Rainbow High створює неймовірно гарних і сучасних лялечок. Вони мають:

  • шикарне довге волосся, яке так приємно розчісувати і робити зачіски,
  • великі виразні очі з віями,
  • шарнірні руки та ноги, які згинаються в суглобах,
  • модне вбрання та аксесуари в комплекті.

Замовляйте ляльок Rainbow High на подарунок дівчинці від 6 років в магазині kidis.ua. Така іграшка цікавитиме дитину щонайменше до 12-річчя.

У чому користь ляльок?

Гра з ляльками Rainbow High розвиває в дівчат почуття стилю, вміння поєднувати кольори, мислити креативно. Сюжетно-рольові ігри допомагають у формуванні емоційного інтелекту. Дівчата приміряють на себе різні ролі, відігрують ситуації з життя, спілкуються.

Ляльки Rainbow High розподілені по серіям, наприклад: Junior, Pacific coast, Rainbow vision, Mascarad тощо. У них налічується близько 4 ляльок, виконаних у певному стилі та кольорах. Кожна має окреме ім’я або і прізвище, як от Маргаритка, Белла Паркер, Перлина, Кіа Харт тощо. Одна й та сама лялька може бути різної висоти (23 чи 28 см) і представлена в кількох лінійках і образах.

Дівчатам подобається колекціонувати ляльок Rainbow High: змінювати одяг і аксесуари, показувати іграшки подружкам. До ляльок Rainbow High можна купити окремо ігровий набір із басейном, машину, а також перуку для дівчинки.

Лялька для дівчинки – завжди бажаний подарунок на день народження, новий рік чи інше свято. Особливо лялька Rainbow High – дуже красива, зі своїм характером, з якісних матеріалів.

Вибрати і купити ляльку Rainbow High легко в інтернет-магазині Kidis.ua із доставкою по Україні та Києву, є можливість забрати замовлення самостійно з нашого складу.

Читати повністю