Pomsies (Помзіс)

Фільтри 0
Сортування
Обрати
Спочатку популярні
Спочатку дешеві
Спочатку дорогі
За оцінкою

Іграшки Pomsies (Помсіз) – забавні співаючі кошенята.

Це колекція чарівних домашніх улюбленців - кошенята на батарейках, які співають і танцюють. Ще одна відмінна риса звірят — гнучкий пухнастий хвіст. Саме тому іграшку Pomsies можна використовувати як модний аксесуар.

Кішечки видають різні звуки: співають, мурчать, чхають. Завдяки датчику руху та чутливим сенсорам інтерактивні іграшки Pomsies реагують на дотики, обожнюють, коли їх гладять та притискають до себе. Їхні великі очі змінюють колір, демонструючи почуття та настрій. А ще кошенята люблять танцювати.

У серії м'яких іграшок 8 милих кошенят Помсіз: Пінкі, Сніжка, Віола, Коко, Флаффі та інші. У кожного свої особливості та захоплення. Носик - це кнопка, на яку потрібно натиснути, щоб "розбудити" звірятко. Якщо кошеня погладити або полоскотати, він продемонструє радість гучним муркотінням і сяючими очима. А тремтіння підкаже, що вихованцю холодно.

Чим більше грати з кошеням, тим щасливішим він стає. Райдужне сяйво і задерикувата пісенька означають, що дитина відмінно справляється з доглядом за вихованцем. Інтерактивні іграшки Pomsies вчать піклуватися про тварин та розвивають уяву.

На нашому сайті Kidis.ua ви можете зробити замовлення та отримати іграшку зі швидкою доставкою у Київ, Харків, Львів, Дніпро, Одесу, Вінницю, Суми, Чернігів, Хмельницький, Ужгород, Тернопіль, Черкаси та інші міста України.

Читати повністю Приховати