Playmobil (Плеймобіл)

Фільтри 0
Сортування
Обрати
Спочатку популярні
Спочатку дешеві
Спочатку дорогі

Конструктори Playmobil – національна гордість Німеччини

Мільйони родин з різних куточків світу купують дітям розвивальні конструктори німецької компанії Playmobil. Ці безпечні та яскраві ігрові набори виготовляються в Німеччині вже понад 50 років, і з кожним роком вони здобувають велику популярність серед хлопчиків та дівчаток. Головною родзинкою конструкторів Playmobil є фігурки, які не сплутаєш ні з якими іншими іграшками. Тільки уявіть, за весь час було продано приблизно 2,7 млрд примірників. А кожну секунду виготовляються 3 нові фігурки Playmobil.

7,5 сантиметрів, які підкорили світ

Перший зразок легендарної фігурки Playmobil був виготовлений з дерева. У 1971 році компанія отримала патент та в 1974 році представила ​​світу фігурки з пластику, які сподобалися дітям з перших секунд.

Секрет успіху фігурок Playmobil полягає в тому, що вони виглядають як намальовані дітьми чоловічки. Головна особливість – розмір. Власникам компанії вдалося визначити ідеальні розміри іграшки, яку дитині буде зручно тримати в руці. Тому висота дорослих фігурок Playmobil – 7,5 см.

Перші серії фігурок були робочими, лицарями та індіанцями. Жіночі моделі з'явилися через два роки. Через 10 років були представлені підлітки зростом 5,5 см та немовлята – 3,5 см. Різноманітність персонажів робить гру цікавішою та показує дітям, як влаштоване життя в родині. З 2013 року з'явилася можливість переодягати фігурки.

Фігурки Playmobil виробляються з 70-х років ХХ століття, при цьому вони не схожі один на одного! Компанія вигадує персонажів разом зі своїми шанувальниками, уважно вивчаючи листи від дітей з усього світу. Команда Playmobil продовжує кропітку роботу та щорічно представляє нові ігрові набори, підігріваючи інтерес анімаційними фільмами та рекламними компаніями.

Чому у конструктори Playmobil закохуються миттєво

  • Конструктори Playmobil виготовляються виключно у Німеччині з безпечного для дитячого здоров'я ABS-пластика. Тому батьки можуть бути спокійними, коли їх малюк грає з конструктором Playmobil.
  • При виробництві наборів використовується технологія лиття під тиском. В результаті деталі конструктора та фігурки гладенькі, міцні та довговічні.
  • Конструктори Playmobil – традиційні ігрові набори, які зрозумілі дітям різного віку. Під час гри маленькі непосиди розвивають дрібну моторику, фантазію, посидючість та увагу, а також знайомляться з різними аспектами життя.
  • Приємний дизайн, насичені кольори та реалістичне промальовування деталей подобаються дітям.
  • Конструктори Playmobil приємно дивують розмаїттям серій. Є цікаві набори для хлопчиків та дівчаток з 3 років, які нікого не залишать байдужими. Для дітей з 6 років є конструктори, з яких можна збирати автомобілі на радіокеруванні. Любителі мультфільму «Як приручити дракона» та фільму «Мисливця за привидами» знайдуть для себе деталізовані набори з фігурками головних героїв.

Магазин спорядження для коней, басейн, кухня, тактичний катер, каякінг – це лише кілька тематичних наборів Playmobil, які можна купити в інтернет-магазині kidis.ua.

Бажаєте порадувати свою дитину? Замовляйте легендарний конструктор Playmobil зі швидкою доставкою по Україні саме зараз!

Читати повністю Приховати