• Nikko

Nikko

Інноваційні радіокеровані моделі Nikko

Японська компанія Nikko представляє високоякісні радіокеровані іграшки для дітей у крутому та незвичному дизайні. Головна особливість бренду – унікальні моделі, які можуть легко пересуватися навіть за умов тотального бездоріжжя.

Всі товари Nikko відрізняються високою якістю та деталізацією. Жодна іграшка не опиниться на прилавку, не пройшовши перевірку. Іграшки Ніко мають необхідні сертифікати. А гра з ними розвиває спритність, просторове сприйняття та зорово-моторну координацію. Моделі бренду підходять для дітей віком від 8 років.

Всюдиходи та машини-амфібії – візитна картка Nikko

Всюдиходи Nikko виконані з міцного пластику, який гідно витримує агресивну їзду бездоріжжям. Завдяки посиленому бамперу, зіткнення з камінням та стінами машинкам не страшні. Деякі моделі їздять тільки вперед-назад та повертають праворуч-ліворуч. Також є крутіші варіанти, які вміють дрифтувати, їздити боком та крутитися навколо своєї осі.

Відмінною рисою позашляховиків Nikko є великі колеса в запатентованому дизайні. Завдяки глибокому протектору машинки бренду без проблем пересуваються піском, брудом та навіть льодом. Високий кліренс, пружинна підвіска також збільшують прохідність бездоріжжям.

У лінійці бренду Nikko представлені оригінальні машини-амфібії, які можуть їздити не тільки суходолом, але й по воді!

Як вибрати машинку на радіокеруванні Nikko

У колекції бренду Nikko представлені радіокеровані автомобілі, машини-всюдиходи, амфібії, мотоцикли та спортивні моделі. Всі вони виконані в оригінальному дизайні, та щоб не загубитися й купити те, що потрібно, при замовленні варто звернути увагу на такі моменти:

  • Тип живлення: акумулятори, батарейки або змішаний тип.
  • Частота роботи пульта: керовані машинки Nikko мають частоту 2,4 ГГц. Тому вони чудово підходять для перегонів та змагань із друзями.
  • Радіус дії дистанційного пульта: у більшості моделей – 40 м. Цієї відстані достатньо, щоб машинка розвинула пристойну швидкість та не втратити її з уваги.
  • Швидкість руху. Моделі Nikko розганяються від 8 до 15 км/годину!
  • Масштаб машинки. Доступні моделі 1:10, 1:14, 1:18.
  • Деталі: фари, що світяться, візуальні ефекти, звук мотора та гальм.
  • Додаткові функції: повний привід, їзда по воді та бездоріжжю, дрифт, рух навколо своєї осі, функція Tri-Band – можливість влаштовувати змагання одразу між трьома гонщиками та інше.

Купити оригінальну радіокеровану модель Nikko можна в інтернет-магазині kidis.ua. Ми допоможемо визначитися з вибором, відповімо на запитання, надійно запакуємо та швидко доставимо по Києву та в інші міста України.

Читати повністю