• Nerf

Nerf

Іграшкова зброя Nerf – привід для захопливої рухливої ​​гри!

Бластери Nerf від легендарної американської компанії Hasbro – бажаний подарунок для активних та рухливих діточок. Бій з цією іграшковою зброєю – завжди яскрава та захоплива пригода, яка набагато веселіше та цікавіше комп'ютерних ігор. Під час гри дитина відчує себе супергероєм або реальним учасником онлайн-стрілялки. А головне – гра цілком безпечна!

П'ять причин чому Nerf люблять діти та дорослі

Історія бренду Nerf почалася в далекому 1969 році. Спершу компанія виробляла м'які м'ячі для гри в приміщеннях, якими неможливо розбити вікно або пошкодили меблі. За рік було продано близько 4 млн примірників! Команда Nerf не зупинилася на досягнутому та в 1989 році представила світу перший бластер, який стріляв трьома м'якими кульками. Успіх прийшов відразу!

Сьогодні Nerf – лідер в індустрії іграшкової зброї, тому що:

  1. Безпека на першому місці. У всіх бластерах Nerf використовуються м'які боєприпаси з піни, які не здатні завдати шкоди, навіть при близькій стрільбі.
  2. Якість на століття. Іграшкова зброя Nerf виготовлена з міцного нешкідливого полімеру, який вірою та правдою прослужить довгі роки, навіть за умов щоденних боїв.
  3. Мотивація до активної гри. Сучасних дітей складно відвернути від гаджетів, а бластери Nerf здатні це зробити!
  4. Різноманітність серій. У лінійці Nerf представлені моделі для різного віку, різних інтересів та тактик: від арбалета до штурмової гвинтівки. Моделі Nerf розрізняються дизайном: є реалістичні моделі, є зброя, що нагадує бластери героїв кіно, є оригінальні варіанти. Бренд активно розширює асортимент та придумує нові серії для любителів безпечно постріляти.
  5. Зручність. Зброю Nerf комфортно тримати в руках та легко перезаряджати. Це важливий момент, оскільки під час гри маленького стрільця нічого не повинно відволікати.

Перестрілка з бластерами Nerf – ефективний спосіб боротьби з емоційною напругою. Крім того, це захопливе заняття, яке розвиває уяву, влучність, точність, позитивно впливає на фізичне здоров'я, підвищує настрій та навички спілкування.

Nerf або нічого: як обрати бластер

Задоволення від гри залежить від вибору зброї. Важливо, щоб бластер Nerf був зручним для маленького стрілка та відповідав умовам бою. Щоб підібрати правильну модель Nerf, потрібно звернути увагу на такі моменти:

  • Вік дитини. Бластери Nerf рекомендовані дітям від 8 років. Також є водяні пістолети для непосид від 6 років. Іграшкова зброя Nerf проста у використанні та не вимагає спеціальних умінь, але між моделями є відмінності в розмірах та вазі. Орієнтуйтеся на ці характеристики, підбираючи Nerf для сина чи доньки.
  • Місце перестрілки. Деякі моделі занадто великі для гри в приміщеннях, інші – недостатньо далеко стріляють, тому не підходять для гри на вулиці. Для приміщення краще обирати зброю Nerf компактних розмірів, наприклад, пістолет або револьвер. Для вуличних боїв підійдуть більш потужні моделі, наприклад, дробовик або штурмова гвинтівка, які стріляють на більшу відстань.
  • Стиль гри. Кожен маленький стрілець має улюблену манеру гри: безладний обстріл противника, точкові постріли здалеку або комбінація цих двох тактик. Для ближнього бою підійде дробовик та пістолет. Зі стріляниною на відстані відмінно впорається гвинтівка Nerf. Автоматичні бластери стріляють швидко, але видають характерний шум. Щоб не видати своє розташування, можна обрати бластери Nerf з ручним перезарядженням. Такі моделі повільніше, ніж зброя на батарейках, але тихіше.

Підібрати ідеальний бластер Nerf, який розтрощить всіх ворогів та приведе до перемоги можна в інтернет-магазині kidis.ua, де зібрані популярні моделі та аксесуари до них.

Досить сидіти на місці – вперед до активної гри разом з Nerf! Оформляйте замовлення зі швидкою доставкою по Україні прямо зараз.

Читати повністю