Настільні ігри: Бренд - Funko

Фільтри 1
Сортування
Обрати
Спочатку популярні
Спочатку дешеві
Спочатку дорогі
7 товар(ів)

Настільні ігри – найкраща альтернатива сучасним гаджетам!

У наш час популярність настільних ігор тільки збільшується, завдяки їх неймовірній кількості та різноманітності. Якщо ви хочете весело, цікаво та з користю провести вільний час у колі сім'ї чи друзів найкращий варіант – це купити настільну гру! Адже час в атмосфері веселощів та живого спілкування минає непомітно.

Існує безліч розважальних та навчальних ігор як для дітей, так і для дорослих. Такі ігри розвивають інтелект, тренують мозок та формують навички комунікації.

Всі настільні ігри поділяються на види в залежності від типу, тематики, кількості гравців та багатьох інших факторів. Найбільш відомі види:

  1. Карткові – цікаві та веселі, вони підходять для дитячої та дорослої аудиторії: UNO, Еліас, Мафія та багато інших.
  2. Розвиваючі та навчальні – підходять для дітей різного віку та допомагають вчитися в ігровій формі: Пори року, Вчимося рахувати, пазли, сортери, доміно, квести.
  3. На спритність – розвивають спритність, увагу та дрібну моторику: Дженга, Твістер, кубик-рубик.
  4. Логічні та інтелектуальні – розвивають логічне мислення та інтелект дитини чи дорослого: Морський бій, Ерудит, Асоціації, шахи, шашки.
  5. Економічні – спрямовані на формування фінансової грамотності та розвитку підприємницьких здібностей: Монополія, Капіталіст, Футбольний магнат.

Вибрати та купити настільні ігри для дітей різного віку ви можете у нашому інтернет-магазині Kidis.ua за доступними цінами та із швидкою доставкою по всій території України.

Читати повністю