М'які іграшки: Бренд - Tigres

Фільтри 1
Сортування
Обрати
Спочатку популярні
Спочатку акційні
Спочатку дешеві
Спочатку дорогі
Спочатку велика знижка
7 товар(ів)

М'які іграшки – одні із найулюбленіших іграшок практично у всіх дітей. Багато хто зберігає своїх перших плюшевих ведмедиків роками, а то й десятками років. А вартість м'яких іграшок дозволяє всім батькам придбати такий милий та корисний подарунок.

М'які іграшки: які бувають?

Якщо ви хочете купити м'яку іграшку в інтернет-магазині Кідіс, перед вами відкривається величезний вибір. Кожна іграшка несе в собі користь та естетику. А щоб вам було простіше обрати – просто так чи на подарунок, зверніть увагу на види м'яких іграшок:

  • М'які тварини. Це традиційна іграшка - починаючи від плюшевого ведмежа і закінчуючи витонченою текстильною лялькою. Часто така іграшка стає добрим «другом» малюка. А також є безпечні варіанти навіть для новонароджених.
  • Ляльки. Ляльки з текстильних матеріалів – це чудова альтернатива традиційній пластиковій ляльці. З тканин сьогодні шиють не лише пупсів, а й дуже модних ляльок та навіть персонажів із улюблених дитячих мультфільмів та кіно.
  • Іграшки-подушки та ковдри. Це і іграшка, і цілком корисна і практична річ. З такими іграшками можна створити затишний куточок у дитячому ліжечку чи ігровій зоні.
  • інтерактивні. М'які іграшки також можуть бути інтерактивними. Усередині деяких моделей ховаються сучасні технології, які допомагають дитині навчатися, розвивають корисні навички і не лише.

Як вибрати м'яку іграшку?

Перш ніж замовити м'які іграшки онлайн, зверніть увагу на такі моменти:

  • Іграшка має підходити за віком. Щоб бути впевненими у тому, що в іграшці немає дрібних деталей, завжди читайте опис товару на сайті – у картці товару вказано допустимий вік.
  • Безпека. Всі іграшки, які представлені в Кідіс абсолютно безпечні і зроблені з кращих нетоксичних матеріалів. Ви також можете запросити сертифікати якості за необхідності.
  • Побажання дитини. Враховуйте при виборі іграшки та те, що любить ваша дитина. Якщо він мріє про ляльку, немає сенсу дарувати йому подушку. Завжди враховуйте інтереси малюка, і ваш подарунок принесе захоплення та радість.
  • Освітні та розвиваючі функції. Якщо хочеться зробити подарунок з користю, зверніть увагу на іграшки, доповнені функціями, за допомогою яких дитина розвиватиме сенсорні відчуття, дрібну моторику та інші якості.

А якщо вас цікавлять доступні ціни на м'які іграшки в Україні, залишайтеся на цій сторінці і обирайте найкращі іграшки. «Кідіс» знає, що сподобається вашим дітям!

Читати повністю