Miraculous

Фільтри 0
Сортування
Обрати
Спочатку популярні
Спочатку дешеві
Спочатку дорогі
Доставим за 3 часа

Лялька Miraculous Леді Баг – супергероїня

Ляльки за мотивами мультсеріалу «Леді Баг та Супер-Кіт» виробляє компанія Playmates. У французькому мультфільмі двоє паризьких підлітків, Марінетт та Адріан перетворюються на супергероїв Леді Баг і Супер-Кота за допомогою чарівних талісманів і захищають місто від лиходіїв.

Купити ляльку Miraculous Марінетт чи Леді Баг можна в інтернет-магазині Kidis.ua

Особливості іграшок Miraculous

Ляльки Miraculous сподобаються прихильникам мультсеріалу «Леді Баг та Супер-Кіт» 4-12 років. Іграшки деталізовані та шарнірні: у них рухаються руки й ноги у всіх суглобах та голова – усього 13-15 точок артикуляції. Ляльки вміють стояти, сидіти, приймати різні пози, наприклад, для битви чи бігу. Це надає грі стільки класних можливостей!

Розмір ляльок-фігурок 12 та 26 см. Менші фігурки – з крилами. Є головні персонажі Леді Баг, Марінетт, ляльки-хлопчики Адріан, Супер-Кіт, і другорядні: Квін Бі, Кролікс, Весперія, Рена Руж. До ляльок додані аксесуари: сережки, взуття, одяг, йо-йо, квамі.

Перевтілитися в супергероїв дітям допоможуть ігрові набори з елементами костюмів героїв. Також в асортименті представлений ляльковий будиночок – кімната з балконом Марінетт.

Користь ігор із ляльками Miraculous

Такі гнучкі фігурки незамінні для сюжетно-рольових ігор. Діти відтворюватимуть сцени із улюбленого мультика зі всіма подробицями. А це корисно для емоційної сфери та відкритості.

Іграшки Miraculous універсальні – підходять більше дівчаткам, але гратися буде цікаво і хлопчикам, що люблять цей серіал. Так діти можуть об’єднуватися у грі та спілкуватися, розвиваючи комунікативні навички і вміння домовлятися. Особливо актуально це для братів і сестер.

У грі діти переймають позитивні риси персонажів: хоробрість, доброту, відчуття справедливості, захист слабких. А ще чудово тренують уяву і креативність, вигадуючи власні історії з фігурками.

Купити ляльку Miraculous для дитини на день народження чи інше свято легко на сайті інтернет-магазину kidis.ua: є доставка по Україні, Києву та самовивіз.

Читати повністю Приховати