• Metal Machines

Metal Machines

Metal Machines – круті автомоделі та треки для юних гонщиків

Metal Machines від легендарної новозеландської компанії Zuru – серія ігрових наборів та треків із колекційними машинками масштабом 1:64. Продукція відрізняється незвичайним дизайном. Кожен трек – окрема історія. А головне – всі набори можна комбінувати між собою, поринаючи з головою у захопливий світ перегонів.

3 причини купити Metal Machines

  1. Якість. Набори Metal Machines виконані із безпечних та міцних матеріалів, які гідно витримують щоденну активну гру дітлахів. Деталі треків надійно кріпляться один до одного, а за необхідністю легко роз'єднуються.
  2. Дизайн. Машинки Metal Machines деталізовані, відрізняються будовою та оформленням кузова. Треки мають яскраві та незвичайні елементи, наприклад, різні пастки, хвіст та щелепу динозавра, голодну акулу або пащу крокодила.
  3. Асортименти. У лінійці Metal Machines представлені треки на будь-який смак. Є набори з пускачами та прискорювачами, багаторівневим паркінгом, подвійними петлями. Є механічні та моторизовані моделі. У комплект до треку входять базові машинки.

Metal Machines – найкращий подарунок для дитини

Ігровий набір Metal Machines стане чудовим подарунком для хлопчика від 4 років, який обожнює перегони та любить швидкість. Купити крутий трек із колекційними машинками можна в інтернет-магазині kidis.ua. У каталозі зібрано топові набори бренду за приємними цінами. Доступна швидка доставка по Києву та в інші міста України.

Читати повністю