• Mega Bloks

Mega Bloks

Mega Bloks – будуємо майбутнє

Конструктор для дитини – джерело розвитку корисних навичок, як от уява, просторове мислення, координація руки-очі. А якщо гра з конструктором відбувається в колі друзів – це ще й тренування комунікабельності: уміння діяти спільно, розуміти інших та висловлювати себе.

Конструктори Mega Bloks чудово підходять для дітей від 1 до 6 років, допомагають їм виявити творчі здібності й креативність. Mega Bloks виробляє канадська компанія Mega Brands із 50-річною історією, яка відома конструкторами для малюків у більш ніж 100 країнах світу. У 2014 році вона стала частиною Mattel. Купити трендові конструктори Mega Bloks можна у магазині дитячих іграшок kidis.ua.

У чому особливість будівельних кубиків Mega Bloks?

  • Деталі надійні, добре поєднуються, міцно тримаються купи.
  • Кубики Mega Bloks сумісні з усіма наборами та з іншими брендами конструкторів.
  • Блоки лінійки First Builders зручно тримати та складати, гра з ними розвиває фантазію та велику моторику рук малюків.

Із кубиками Mega Bloks «оживають» герої мультфільмів. Наприклад, є серія з фігурками і машинками з обожнюваного дітьми «Щенячого патруля».

У кожному наборі деталі підібрані оптимально за кількістю та кольоровою гамою. Є набори на 60-150 елементів, у рожево-фіолетово-білих відтінках для дівчаток, або синьо-зелено-червоних для хлопчиків.

Mega Bloks також піклується про навколишнє середовище та майбутні покоління. Тому упаковка дитячих конструкторів придатна для вторинної переробки.

На сайті kidis.ua конструктори Mega Bloks ви можете купити за приємними цінами із доставкою по Україні та Києву, є самовивіз.

Читати повністю