• Mattel

Mattel

Настільні ігри Mattel Games (Маттел Геймс) - проводь час весело та з користю!

Альтернативу комп'ютерним іграм знайдено! Отже батьки можуть більше не переживати за своїх малюків. Просто запропонуйте дитині нову розвагу – настільну гру Mattel.

Всесвітньо відома американська компанія понад 70 років випускає іграшки, аксесуари та інші дитячі товари. Найпопулярнішими серед дітей стали ляльки Barbie та Monster High, іграшкові моделі авто Hot Wheels. Виробництво товарів за мотивами мультфільмів "Тачки", "Нікчемний я", "Русалочка", "Алладін" та інші стало ідеальним доповненням. Потрібно лише придбати карткову гру Маттел і ви можете проводити час з улюбленими екранними героями та друзями.

Карткові ігри Mattel UNO здобули велику популярність як у дітей, так і у дорослих. Купити їх можна з доставкою по Києву та іншим містам України у нашому інтернет-магазині Kidis.ua. На сайті представлені різні варіанти гри серії «УНО»: Парк Юрського Періоду, Pictionary Air, Всі шалені та інші.

Під час гри діти навчаються спілкуватися, взаємодіяти один з одним, правильно реагувати як на перемогу, так і на поразку. Крім того, це ідеальна можливість використати час із користю у тривалій поїздці.

Читати повністю