Машинки та техніка: Бренд - Klein

Фільтри 1
Сортування
Обрати
Спочатку популярні
Спочатку дешеві
Спочатку дорогі
7 товар(ів)

Дитячі іграшкові машинки - це маленькі копії реальних автомобілів або техніки з відомих мультфільмів і фільмів. Такі іграшки найбільше цікавлять хлопчиків, але є низка моделей, яким зрадіють і дівчатка. Наприклад, можна купити машинки для дітей, які доповнять комплект із лялькою – рожевий кабріолет і не тільки.

Окрім задоволення від гри, дитяча машинка сприяє розвитку у дитини дрібної моторики, уяви, логічного мислення, координації та не тільки. Також іграшка допомагає зрозуміти, як влаштований автомобіль і як він рухається. На відміну від звичайних статичних іграшок, машинка - це іграшка для активної діяльності дитини, тому будьте готові до того, що малюк тестуватиме її на різних поверхнях. А щоб перегони були безпечними, можна придбати спеціальні треки та гаражі.

Типи машинок для дітей

Ви можете замовити машинки в інтернет-магазині «Кідіс», вибравши з безлічі варіантів від різних брендів:

  • Механічні. Це найпростіші машинки, які рухаються зусиллям. Найпростіший приклад - машинка на мотузку ще з дитинства наших дідусів і бабусь. Такі машинки довго служать і їх практично неможливо зламати, особливо якщо вони виготовлені з такого міцного матеріалу як дерево.
  • Інерційні. Це машинки складніші, адже вони рухаються за рахунок інерційного механізму. Щоб машинка поїхала, її треба завести. Це можна зробити ключем або найчастіше заднім ходом. Ці моделі хоч і рухаються самі, але це ще недорогі дитячі машинки.
  • електричні. Ці моделі працюють за рахунок вбудованих акумуляторів або змінних батарей. У порівнянні з інерційними їдуть такі моделі довше - поки не розрядяться елементи живлення. Додатково в цих машинках може бути сигналізація, фари, що світяться, та інші ефекти.
  • Антигравітаційні. Це електричні машинки на радіокеруванні, які їздять не тільки горизонтальною поверхнею, але й стінами, і навіть стелі. Здається, що вони порушують закони сили земного тяжіння, звідси і назва. Секрет простий - машинки за допомогою турбіни слово "присмоктує" до поверхні, тому вони не падають. Таким машинкам зрадіють діти будь-якого віку.
  • Перевертень. Ці іграшки автомобілі, натикаючись на якусь перешкоду, відразу перевертаються. Але не падають, як безпорадний жук, а встають на колеса та продовжують рух. Такі моделі можуть бути як простішими (інерційні), так і складнішими (електричні).
  • Конструктори. Сама собою машинка – вже радість. Але якщо її ще й потрібно самостійно зібрати – це вже невимовне захоплення. Деталі можуть бути пластикові, дерев'яні чи металеві. Такі набори для гри дуже корисні, тому що сприяють розвитку логіки, дрібної моторики та інших якостей малюка. Врахуйте, що деякі набори для складання можуть вимагати вашої участі, але тоді це вже буде справжня сімейна розвага.
  • Трансформери. Це машинки, які поєднують у собі відразу два види транспорту. Наприклад, це може бути вантажівка, яка легко перетворюється на пожежну машину. Вони краще конструкторів тим, що в них немає дрібних деталей, а значить, ці цікаві машинки можна купувати молодшим дітям (але завжди звіряйтеся з етикеткою, на якій вказаний вік).
  • Колекційні моделі. Це копії популярних автомобілів у маленькому масштабі. Найчастіше зроблені дуже якісно та мають високий ступінь деталізації. Такі машини цікаві як школярам, ​​так і цілком собі дорослим колекціонерам.

Якщо вас цікавлять доступні ціни на іграшкові машинки в Україні, обирайте інтернет-магазин Kidis. Тут ви знайдете машини всіх видів від відомих виробників.

Читати повністю