Maisto

Фільтри 0
Сортування
Обрати
Спочатку популярні
Спочатку дешеві
Спочатку дорогі

Maisto – круті міні-копії відомих машин та мотоциклів

Maisto (Маісто) – американський бренд, що завоював серця мільйонів маленьких автолюбителів та дорослих колекціонерів. Компанія виробляє міні-копії існуючих марок автомобілів та мотоциклів, головна особливість яких – повне та детальне повторення кожного елемента. Історія бренду насичена: об'єднання з корпорацією May Toy, переїзд виробництва до Китаю та Таїланду, зміна правління. Попри це компанія Maisto не перестала радувати шанувальників, а навпаки набула ще більшої популярності.

Чому моделі-машинки Maisto такі популярні

  • Реалістичний дизайн. Більшість реплік Maisto виготовлені за офіційними ліцензіями таких автомобільних гігантів, як Porsche, Volkswagen, BMW, Honda, Dodge, Ford, Audi, Hummer та інших. Дизайнери бренду ретельно працюють навіть над найдрібнішими деталями моделей машинок та мотоциклів, щоб повністю зобразити їхню реалістичність.
  • Різноманітність масштабів та моделей. Маісто пропонує колекцію машинок у різних масштабах: 1:12, 1:18, 1:24, 1:25, 1:27, 1:43, 1:31 та 1:64. Крім міні-копій автомобілів відомих брендів Maisto випускають моделі машин з популярних фільмів, а також періодично дивують фанатів ексклюзивними прототипами автомобілів майбутнього.
  • Відмінна якість. Корпус моделей машин Maisto виконаний із металу за технологією лиття під тиском. Дверцята, що відкриваються, капот і багажник, деталізований двигун й внутрішній інтер'єр роблять іграшку ще цікавішою та привабливішою.
  • Широка аудиторія. Машинки Maisto призначені не лише для дітей. Моделі бренду також є популярними серед дорослих колекціонерів.

Якщо шукаєте цікавий подарунок для автолюбителя, машинки Maisto – ідеальний варіант. При цьому вік немає значення. Презент оцінить кожний!

Купити оригінальні моделі авто та мотоциклів Маісто можна у дитячому інтернет-магазині kidis.ua. Ми охайно запакуємо та швидко відправимо по Україні зручним для вас способом.

Читати повністю Приховати