• L.O.L. SURPRISE!

L.O.L. SURPRISE!

Ляльки L.O.L. SUPRISE!

Чарівні ляльки LOL SURPRISE! – іграшки-бестселери, про які, без перебільшення, мріє кожна дівчинка. Успіх цих іграшок заснований на таємниці та очікуванні магії, так стверджує голова компанії MGA Entertainment, яка придумала цих гарненьких манюнь. Розпаковуючи іграшку, дитина не знає, що попадеться всередині, але вона впевнена, що це буде щось класне та саме те, про що вона мріяла.

Секрет успіху лялечок L.O.L. SURPRISE!

Багато батьків дивуються, чому ляльки LOL так популярні. Вся справа в незвичайному маркетинговому ході. Американська компанія MGA Entertainment пішла на ризик та у 2015 році випустила першу серію ляльок LOL SURPRISE! в закритих кульках. Критики стверджували, що це провал, адже вони думали, що дітям потрібно спочатку побачити іграшку, щоб її захотіти.

Генеральний директор компанії відмовився від традиційної реклами та обрав саморекламу у відомих блогерів, які знімають «розпакування» товарів. Ці ролики зацікавили багатомільйонну аудиторію, більшість з якої були діти, та люди самі побігли в магазини, щоб купити епатажних лялечок LOL SURPRISE! та почати збирати колекцію. Кожному, хто побачив ролик, захотілося розпакувати свою ляльку LOL SURPRISE!

За тиждень продажі компанії зросли на 500%! У 2017 році іграшки LOL SURPRISE! очолили рейтинг в категорії «Ляльки», а через півроку зайняли 3 місце з продажу в сегменті «Іграшки». Сьогодні компанія MGA Entertainment не втратила лідерства та випускає нові серії LOL, перетворюючи процес розпакування в справжні веселощі.

Ефектні ляльки L.O.L. SURPRISE! – хітова іграшка для дівчаток від 3 років

Лялька LOL SURPRISE! – не просто звичайна лялечка, це цілий ігровий набір, який складається з ляльки, пляшки, одягу, взуття, аксесуара та кулі-футляра. Щоб побачити ляльку, потрібно зняти 7 шарів упакування, в кожному з яких трапляється новий аксесуар. Сама манюня ховається в кулі, яку можна використовувати як підставку, ванночку або модну сумочку. Є великі ляльки LOL в коробках, які розпаковувати також хвилююче та цікаво.

Кожна лялька LOL SURPRISE! має особливості: хтось плаче, хтось бризкається водою, деякі змінюють колір в холодній воді, а інші навіть світяться в ультрафіолеті.

Ляльки LOL SURPRISE! дарують неймовірні емоції, а також мають ряд інших переваг:

  • розвивають уяву;
  • формують почуття стилю;
  • тренують творчі навички;
  • стимулюють дитину вступати в сюжетно-рольові ігри.

Тільки оригінальні ляльки L.O.L. SURPRISE! для вашої дівчинки

Як і будь-які популярні іграшки, ляльки LOL SURPRISE! підроблюють. А підробка – це неякісні матеріали, неохайно оформлене обличчя, нестача аксесуарів, відсутність будь-якого функціоналу у ляльок. Ваша донька заслуговує найкращого – оригінальну ляльку LOL SURPRISE! з нових серій, які можна купити в інтернет-магазині kidis.ua. У каталозі представлені супер яскраві новинки, які світяться в темряві, круті ляльки-манекени для створення стильних зачісок, незвичайні меблі для ляльок, гардероб, набори з двох великих ляльок та багато іншого, що обов'язково повинно з'явиться в колекції вашої дитини.

Ми гарантуємо якість, безпеку та справжність продукції. Оформляйте замовлення прямо зараз, поки LOL є в наявності!

Читати повністю