Липака

Фільтри 0
Сортування
Обрати
Спочатку популярні
Спочатку новинки
Спочатку дешеві
Спочатку дорогі
За оцінкою
Спочатку велика знижка

Ліпака – інтеркативні ігри із пластиліном!

Пластилін ЛІПАКА - це захоплюючі розвиваючі набори, які працюють з кодом доступу до додатку ЛІПАКА HEY CLAY. Там в ігровій формі діти можуть навчитися ліпити улюблених героїв.

HEY CLAY – це унікальний додаток із забавною пластиліновою анімацією та інструкціями з ліплення для малюків. Дитина легко навчиться ліпити обраних героїв, починаючи з простих форм та рухів, а пізніше зможе освоїти основні прийоми та техніки ліплення.

Пластилін безпечний для дітей, не прилипає до рук, не має запаху та не залишає слідів на одязі чи меблях. Крім того, пластилін ЛІПАКА самостійно твердне на повітрі протягом 24 годин, що дозволяє грати створеними фігурками. Підходить для ігор дівчаток та хлопчиків віком від 4-х років.

В упаковці вкладено QR-код, який допомагає завантажити підказки, покрокову інструкцію або мобільний додаток.

Пластилін ЛІПАКА – це більше, ніж просто ліплення! Разом із ним малюки розвивають дрібну моторику та креативність, а також навчаються концентрувати увагу.

На нашому сайті ви можете купити пластилін Ліпака зі швидкою доставкою в Київ, Львів, Дніпро, Одесу, Харків, Чернівці, Вінницю, Хмельницький, Тернопіль, Івано-Франківськ, Ужгород, Луцьк та будь-яке інше місто України.

Читати повністю Приховати