• Конструктори LEGO®

LEGO® – серії та хіти

Ласкаво просимо
у всесвіт LEGO®
Image

Конструктори LEGO: відкрийте світ творчості та уяви

Конструктори LEGO – це не просто іграшки, це цілий всесвіт творчості та уяви. За їхньою допомогою можна побудувати все, що завгодно: від простих машин і будинків до складних космічних кораблів і замків, а також відтворити сцени з улюблених фільмів і мультфільмів.

У нашому каталозі ви знайдете конструктори LEGO на будь-який смак та вік. Тут представлені набори з популярних серій.

LEGO Technic – серія присвячена технічним пристроям. У ній можна збудувати детальні моделі автомобілів, літаків, кораблів.

LEGO City – це конструктори для любителів міського життя. Вони дають змогу створити місто мрії з автомобілями, будинками та іншим.

LEGO Star Wars – пориньте в атмосферу легендарної саги та сконструюйте моделі космічних кораблів і зорельотів, посадивши в них фігурки персонажів із «Зоряних воєн».

LEGO Harry Potter – все із всесвіту Гаррі Поттера. Із наборами цієї серії можна зібрати моделі замку Гоґвортс та інших будівель, розіграти сцени з фігурками персонажів.

LEGO Minecraft – заснована серія на популярній грі Minecraft. У ній можна створювати унікальні світи та грати з персонажами-фігурками.

LEGO Ninjago – це конструктори для шанувальників бойових мистецтв та екшену. За їхньою допомогою можна побудувати світ ніндзя із секретними храмами та драконами.

LEGO Friends – серія конструкторів для дівчаток, які люблять дружбу та пригоди. Побудуйте моделі будинків, магазинів, пограйте із фігурками тварин.

LEGO Ideas – у цій серії можна знайти моделі з різних областей, таких як історія, наука, мистецтво.

LEGO Creator – дозволяє самостійно збирати моделі будь-чого з готових наборів.

Чим корисні конструктори LEGO для дітей?

  • Розвивають уяву та творчі здібності.
  • Навчають дітей вирішувати завдання та працювати руками.
  • Сприяють розвитку просторового мислення.
  • Сприяють соціалізації та вмінню працювати в команді.
  • Можуть бути чудовим подарунком для дітей будь-якого віку.

Виберіть на нашому сайті набір LEGO, який допоможе вам втілити в життя найсміливіші ідеї. Купуйте конструктор LEGO собі та дитині для найбільш творчого дозвілля!

LEGO System A/S, DK-7190 Billund, Denmark. Купувати онлайн можуть тільки особи старше 18 років. LEGO, логотип LEGO, мініфігурки (Minifigure), DUPLO, LEGENDS OF CHIMA, NINJAGO, BIONICLE, MINDSTORMS і MIXELS є товарними знаками та об'єктами авторського права корпорації LEGO Group. ©2024 The LEGO Group. Всі права захищені. Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтесь з Умовами використання.