• Learning Resources

Learning Resources

Learning Resources – унікальні розвивальні іграшки для дітей

Перша продукція американської компанії Learning Resources була представлена у 1984 році. Бренд здивував незвичайним підходом до навчального процесу, зробивши його цікавим для дітей. Все почалося з того, що вчитель початкових класів Денніс Блекмор настільки любив свою роботу, що постійно вигадував нові способи здивувати учнів на уроках. Він вірив, що всі діти хочуть навчатися, тому щоб вони не втратили тягу до знань, важливо правильно подавати інформацію. У цьому допомагають навчальні ігри Learning Resources.

У колекції Learning Resources представлені навчальні набори для дітей, батьків та вчителів, які допомагають зробити навчальний процес оригінальним та цікавим. Тому бренд займає перші місця у галузі освітніх продуктів.

Оригінальна колекція навчальних наборів Learning Resources

Іграшки Learning Resources допоможуть урізноманітнити нудний процес навчання та мотивують дитину дізнаватися дедалі більше інформації.

Кожен набір бренду розробляється групою фахівців з огляду на потреби, вік та фізіологічні особливості дітей.

Заняття з наборами Learning Resources розвивають уяву, логічне мислення, покращують пам'ять, знайомлять із буквами, цифрами, фігурами та навіть емоціями.

Топ популярних іграшок бренду:

  • Веселі інструменти Learning Resource допомагають зміцнити м'язи кисті та підготувати дитину до письма. У наборі є щипчики-ложки, ножиці-ложки та пінцет-крокодильчик для перенесення предметів, а також звивиста піпетка для переливання рідин. Незвичайний дизайн миттєво привертають увагу дітей.
  • Їжачок Learning Resource – симпатичний сортер із голками у вигляді трубочок, які потрібно вставляти у пронумеровані отвори. Така гра допоможе дитині швидко вивчити рахунок від 1 до 12 та основи арифметики, а також сортувати за кольорами.
  • Совина лінійка Learning Resource – навчальна іграшка, яка допоможе освоїти рахунок від 1 до 10, додавання та віднімання, а також познайомить з числами та кольорами. Яскраві деталі, рулетка та картки роблять навчальний процес веселішим та цікавішим.
  • Ягідний пиріг Learning Resources – незвичайний сортер з апетитними інгредієнтами, який навчить дитину сортувати предмети за кольором, ознакою та формою. У комплекті є зручний пінцет та картки із завданнями.
  • Ментал Блокс Learning Resources – гра, в яку дитина може грати самостійно або в компанії. Головне завдання – правильно розмістити геометричні 3D фігури як показано на картинках.

Це лише кілька варіантів навчальних наборів. Широкий вибір оригінальної продукції Learning Resources представлено в інтернет-магазині kidis.ua. Тут можна купити іграшки зі швидкою доставкою по Києву та в інші міста України.

Читати повністю