• Laser X

Laser X

Laser X – іграшкова зброя майбутнього

Ігрові набори Лазер Ікс – американська супер крута іграшка, яка перетворить звичну війнушку у захопливу пригоду. Іграшкова зброя ідеально підходить для гри вдома та на вулиці. Набори сподобаються дітям від 6 років та старше. Хоча й дорослі будуть не проти програти.

Фантастичний дизайн лазерних бластерів Лазер Ікс викликає інтерес з першого погляду. Попри назву бренду, в іграшках використовується не справжній лазер, а інфрачервоні промені. Тому іграшкова зброя Laser X є цілком безпечною!

Справжня лазерна битва з бластерами Laser X: як це працює

Лазерна зброя Laser X робить 10 пострілів та має індикатор заряду. Якщо він світиться зеленим – обійма заряджена. З кожним пострілом колір змінюється. Щоб перезарядити Laser X, потрібно лише затиснути курок. Звуковий сигнал підтверджує перезаряджання. Бластери працюють від батарейок.

У набір входять приймачі-мішені, які вбудовані у зброю або надягаються окремо. Головне їхнє завдання – ловити постріли. Одне влучення – мінус життя. Переможе той, хто вперше 8 разів поцілить у противника. Але не варто розслаблятися, життя відновлюються. 1 хвилина – плюс життя.

Починаючи гру, пам'ятайте, що у приміщенні лазер може рикошетити від стін та дзеркал, а також стріляти крізь вікна.

У лінійці бренду представлено різні набори зброї. Крутий зовнішній вигляд і складне електронне начиння виглядають приголомшливо. Не дивно, що діти так мріють про цю іграшку. Бластери відрізняються зовнішніми виглядом, розмірами та функціями. Наприклад, у бластерах Laser X Evolution можна обрати колір пострілів.

Якщо ви хочете здивувати дитину та відірвати її від гаджетів, тоді саме час купити Лазер Ікс. Яскраві емоції, азарт та веселощі гарантовані! У дитячому інтернет-магазині kidis.ua можна замовити бластери Laser X зі швидкою доставкою по Україні.

Читати повністю