Lamaze

Фільтри 0
Сортування
Обрати
Спочатку популярні
Спочатку акційні
Спочатку дешеві
Спочатку дорогі
За оцінкою
Спочатку велика знижка
Доставим за 3 часа

Lamaze – правильні іграшки для раннього розвитку

Іграшки Lamaze – яскраві розвивальні іграшки, які надихають дітей на нові відкриття, знайомлять з захопливим навколишнім світом, допомагають розвивати важливі навички та вміння. В асортименті бренду представлені іграшки з народження до 3 років.

Чому іграшки Lamaze популярні в усьому світі

Свою історію американський бренд Lamaze почав у 1995 році. Головна мета компанії – допомога у вихованні та розвитку дітей. Для цього бренд розробляє продукцію спільно з експертами в області розвитку дітей, дитячими психологами та докторами наук з Єльського університету (США).

Особливість бренду Lamaze – орієнтованість кожної іграшки на певний етап розвитку малюка. Наприклад, для новонароджених виробляються іграшки з чорно-білими візерунками, що пов'язано з особливостями розвитку дитячого зору в цей період. Крім корисних властивостей та поєднання різних матеріалів, іграшки Lamaze привертають увагу дітей яскравим зовнішнім виглядом.

Іграшки Lamaze виготовляються з якісних та безпечних матеріалів, які не містять шкідливі компоненти та домішки. Тому батьки можуть бути спокійними, якщо дитина вирішить взяти іграшку до рота. Вироби Lamaze мають заокруглені кути. Продукція бренду відповідає міжнародним стандартам і нормам.

Іграшки Lamaze неодноразово були відзначені преміями престижних конкурсів: JPMA (2020) в категорії «Інновації», Tillywig Toy & Media Awards (2020), Everywhere Influencer Favorites (2020), Toy Insider (2020), Parents 'Choice (2019) та ін.

Бренд Lamaze піклується не тільки про дітей, а й про батьків. Щоб мами та тата відчували себе впевненими та сильними, компанія створила додаток Learn & Play, яке є на AppStore та Google Play. Щоб отримати інформацію, потрібно просканувати QR-код на етикетці іграшки. Додаток розповість про її функції та підкаже як правильно грати з дитиною, щоб гра була цікавою та максимально корисною.

Іграшки Lamaze – захоплива гра з користю

В асортименті бренду Lamaze представлені:

  • Перші іграшки для немовлят – брязкальця, які сприяють розвитку у дитини зору, слуху та дрібній моториці. Відмінним помічником у непростий період появи перших зубів стане прорізувач, який усуне дискомфорт і розважить. Завдяки спеціальному кільцю, перші іграшки Lamaze можна повісити на ліжечко, коляску або автокрісло. Обов'язково зацікавлять малечу м'які книжки Lamaze з яскравими картинками, безліччю деталей та сторінками, що шарудять.
  • Іграшки для раннього навчання Lamaze – оригінальні пірамідки, сортери, каталки, які допоможуть малюкові розвинути важливі навички. Різні матеріали знайомлять дитину з навколишнім світом, вдосконалять тактильне сприйняття і дрібну моторику. Звукові ефекти розвинуть слух та розуміння причинно-наслідкових зв'язків. Під час гри з іграшками Lamaze дитина знайомиться з формами та кольорами, вчиться логічно думати, покращує пам'ять, увагу і посидючість.

Де купити іграшки Lamaze в Україні

В інтернет-магазині kidis.ua можна купити оригінальні іграшки Lamaze зі швидкою доставкою по Україні. В онлайн-каталозі зібрані популярні моделі, які обов'язково сподобаються вашій дитині.

Обирайте краще – замовляйте іграшки Lamaze прямо зараз!

Читати повністю Приховати