• KS Drive

KS Drive

Радіокеровані автомобілі KS Drive – найкращий подарунок для хлопчика

Який хлопчик не любить швидку їзду та перегони? Якщо ваша дитина любить швидкість, найкращим подарунком стане машинка на радіокеруванні KS Drive! Це не просто іграшкові машинки, це деталізовані копії реально існуючих автомобілів у масштабі 1:24. У колекції бренду представлені моделі Audi, Land Rover, Lamborghini, McLaren, Mercedes, Aston Martin.

Чому потрібно купити машинку KS Drive

Всі моделі KS Drive ліцензійні. Це означає, що машини візуально реалістичні та кожна деталь розроблена за ліцензією власника автомобільного бренду. Крім ретельної деталізації, моделі KS Drive – це:

  • Легке та інтуїтивно зрозуміле управління. Пульт зручно поміщається в дитячих руках й дитина без проблем дотягується до всіх кнопок управління. Крім того, у спортивній лінійці представлений пульт, який можна налаштувати як для правої, так і лівої руки.
  • Світлові ефекти. У всіх машин бренду світяться фари.
  • Пружинна підвіска, завдяки якій автомобіль виглядає ще реалістичнішим та рухається плавно навіть на нерівних трасах.
  • Якісні шини для кращого зчеплення з дорожнім покриттям, адже саме від коліс залежить стабільність та керованість.

Моделі KS Drive ідеально підходять для перегонів завдяки частоті пульта 2,4 ГГц та радіусу управління у 25 м.

Автомобіль KS Drive – корисна іграшка на керуванні

Під час гри з машинками на радіокеруванні KS Drive дитина розвиває концентрацію уваги, спритність рук, уяву та тренує просторове сприйняття. Змагаючись із друзями, маленький гонщик розвиває емоційний інтелект, вчиться вигравати та програвати, тренує соціальні навички.

Автомобілі на радіокеруванні KS Drive рекомендовані для дітей віком від 8 років. Іграшка стане розкішним подарунком для дорослого колекціонера. Купити іграшкову машинку на р\к KS Drive можна в інтернет-магазині kidis.ua зі швидкою доставкою по Києву та в інші міста України.

Читати повністю