Kinetic Sand

Фільтри 0
Сортування
Обрати
Спочатку дешеві
Спочатку дорогі
Спочатку популярні

Kinetic Sand – кінетичний пісок зі Швеції

Пісочниця – улюблене місце для багатьох дітей, особливо влітку. На жаль, не завжди є можливість пограти у ній. Шведська компанія Waba Fun у 2013 знайшла вихід та здивувала весь світ, представивши інноваційне рішення – кінетичний пісок Kinetic Sand. Точний склад цього матеріалу виробник не розкриває. Проте продукт пройшов тестування та відповідає міжнародним стандартам якості та безпеки для дитячих іграшок. Крім того, сама компанія проводила оцінку токсикологічного ризику у сторонніх лабораторіях, щоб довести безпеку кінетичного піску для дітей.

Що таке кінетичний пісок та його особливості

Kinetic Sand складається з 98% натурального піску та 2% спеціальних домішок. Відомо, що домішки нешкідливі та застосовуються у харчовій промисловості. З такого піску можна ліпити статуї, будувати замки чи просто робити всіма улюблені пасочки. Його можна використовувати цілий рік!

Кінетичний пісок має ряд особливостей та переваг перед звичайним піском.

  • Kinetic Sand одночасно сипкий й податливий, щільний й водночас повітряний. При просіюванні піщинки падають під силою земного тяжіння, але завдяки спеціальним добавкам з'являються полімерні нитки довжиною 1-2 мм. Вони непомітні. Але за рахунок їхньої дії кінетичний пісок ніби тече, а не сиплеться, як звичайний.
  • Кінетичний пісок на дотик наче вологий. Він не висихає з часом і не втрачає своєї розсипчастості. Тому вироби із нього надовго зберігають форму.
  • Пісок Kinetic Sand легко прибирати, оскільки його частинки липнуть тільки одна до одної. Щоб навести лад у місці, де грали діти з кінетичним піском, знадобиться всього декілька хвилин. Зберіть кінетичний пісок у купку і сформуйте кулю з нього. Потім за допомогою кулі зберіть дрібні залишки. Раз, два, три – чисто! При цьому, якщо пісок впав на підлогу – не біда. Тут також допоможе куля. Кінетичний пісок не залишає слідів на одягу, меблях, килимах та інших поверхнях.

У чому користь кінетичного піску

Кінетичний пісок призначений для дітей віком від 3 років. Цей матеріал використовується не тільки для ігор, але й для навчання та в ігровій терапії. Гра з Kinetic Sand чудово розвиває дрібну моторику та тактильні навички, які впливають на мовний розвиток.

Регулярні заняття з кінетичним піском навчать дитину концентруватися на процесі та мислити творчо. Спочатку юний скульптор просто ліпитиме пасочки і м'ятиме в руках цей незвичайний матеріал. Потім у нього з'являться ідеї та спроби побудувати щось складніше.

Дитячі психологи також відзначаються користь кінетичного піску. Робота з ним знімає напругу, заспокоює, розслабляє нервову систему. Тому він часто використовується у дитячій арт-терапії.

Що робити, якщо Kinetic Sand промок

Якщо раптом дитина вирішить додати води до кінетичного піску, не варто панікувати. Матеріал потрібно обережно розкласти на рівній сухій поверхні та залишити. Через деякий час зайва волога випарується, і пісок можна буде зібрати назад у кулю. При цьому його унікальна консистенція та властивості також повернуться. Тепер із ним можна грати знову!

Як зберігати кінетичний пісок

Попри те, що кінетичний пісок Kinetic Sand не засихає, виробник рекомендує зберігати матеріал у герметичному пакеті або контейнері. Це убереже його від забруднення!

Який кінетичний пісок Kinetic Sand вибрати

Kinetic Sand продається в пакетах із герметичною застібкою. У лінійці представлені різні кольори: фіолетовий, зелений, червоний та інші. Також є пісок натурального кольору. Фасування буває різне: 227 гр, 907 гр.

Хорошим подарунком стане кінетичний пісок Kinetic Sand у коробці-формочці у вигляді мушлі або міні-замку.

Топ продажів – набори Kinetic Sand із аксесуарами. Для новачків підійде класичний варіант із лопаткою, пасочками та лотком для гри. Просунуті скульптори оцінять набори з незвичайними інструментами, які допоможуть насолодитись унікальними властивостями піску та покажуть магію змішування кольорів.

Купити кінетичний пісок та набори Kinetic Sand можна в інтернет-магазині kidis.ua. Доступна швидка доставка по Києву та в інші міста України. За бажанням клієнта можемо красиво запакувати та вкласти листівку з побажаннями.

Читати повністю