• Kiddieland

Kiddieland

Kiddieland (Кідділенд) - пізнавальний досвід через захоплюючі ігри!

Дбаючи про малюків, виробники приділяють велику увагу зовнішньому вигляду та безпеці іграшок. Інноваційні та високоякісні товари Kiddieland відрізняються привабливими цінами, ретельно продуманим дизайном та увагою до деталей.

Компанія Kiddieland Toys Limited була заснована в Гонконгу у 1998 році. За час існування стала одним із провідних виробників на азіатському ринку. Спеціалізується на проектуванні, розробці, виробництві та продажу дитячих виробів, ліцензійних продуктах, товарах для спорту та відпочинку.

У товарній лінійці бренду є кілька категорій, розрахованих на різні вікові групи та захоплення. Компанія постійно розширює асортимент нових виробів.

У своїй продукції компанія Kiddieland наголошує на її розвиваючих характеристиках. Це не просто іграшки для розваги, а дитячі навчальні посібники. Завдяки їм вони непомітно для себе вивчать кольори, навчаться рахувати, впізнавати час щогодини і багато іншого. При цьому навчання відбуватиметься захоплююче, легко та без примусу.

На нашому сайті зручно порівняти іграшки за ціною та тематикою, щоб вибрати іграшки Кідділенд відповідно до захоплень та віку дитини. Наші консультанти підкажуть способи оплати та приймуть замовлення на доставку по Києву та в інші міста України.

Читати повністю