• John Deere Kids

John Deere Kids

John Deere Kids – справжня техніка у мініатюрі

Іграшки John Deere Kids створені як маленькі копії справжньої будівельної та сільгосптехніки, з якими так легко спробувати себе в ролі фермера, машиніста або будівельника. Під час гри з John Deere Kids діти знайомляться з технікою і принципами її роботи, розігрують різні ситуації, цікаво і весело проводять час.

Історія великої компанії Deere & Company: від сталевих плугів до потужної техніки

Джон Дір (John Deere) – звичайний американський парубок з родини кравця, родом з Вермонту, який в 1837 році отримав свій перший патент на виготовлення сталевого плуга. Головна його мета була полегшити працю місцевим фермерам при обробці в'язкої землі. Молодий підприємець змінив форму звичного інструменту і полегшив його. Це був успіх! Щорічно майстерня випускала близько 1000 плугів, які розкуповувалися, як гарячі пиріжки.

Поступово фірма росла та розширювався асортимент. Сьогодні під маркою John Deere випускається сільськогосподарська та будівельна техніка, газонокосарки, снігоприбиральні машини, двигуни та запчастини. Щороку компанія випускає понад 8 млн двигунів зі своїм логотипом.

Компанія John Deere піклуватися про майбутнє покоління і намагається прищепити дітям любов до природи, показати на прикладі, як можна дбайливо використовувати природні ресурси без шкоди для навколишнього середовища. Тому дизайнери бренду розробили унікальну серію іграшок John Deere Kids, орієнтовану на дітей від народження до 14 років.

John Deere Kids – еталон безпеки та якості

Головна особливість іграшок John Deere Kids – максимальна деталізація та автентичність деталей. Іграшки наближені до оригіналу по зовнішньому вигляду та виконуваним функціям. Кожна серія розроблена з урахуванням інтересів, навичок і умінь дитини за віком.

Особливу увагу бренд приділяє якості та безпеці продукції. Для виробництва іграшок використовується нешкідливий, міцний пластик без додавання барвників і розчинників. Продукція John Deere Kids відповідає суворим міжнародним стандартам якості.

Іграшки John Deere Kids проходять ретельний контроль на всіх етапах виробництва. Вироби міцні та довговічні.

Серії John Deere Kids – є з чого обрати

У колекції John Deere Kids представлені:

  • Трактор Johny. Веселий зелений герой з усміхненим обличчям на кабіні, який, без сумніву, стане кращим другом малюку. Серія розрахована для дітей від 18 місяців.
  • Іграшки для пісочниці John Deere Kids. Трактор з великим ковшем і самоскид з містким кузовом стануть відмінними помічниками в будівництві піщаних замків або навіть цілого міста.
  • Техніка для маленьких фермерів John Deere Kids. У серію входять реалістичні моделі техніки з автентичними деталями, світлом і звуком. Це мрія будь-якого хлопчика!
  • Monster Treads – деталізовані моделі техніки John Deere зі збільшеними колесами. Такі моделі з легкістю подолають будь-які перешкоди та впораються з бездоріжжям.

Де купити іграшки John Deere Kids в Україні

Інтернет-магазин kidis.ua представляє оригінальні іграшки легендарного бренду John Deere Kids зі швидкою доставкою по Україні.

Спеціально для наших покупців ми зібрали популярні моделі, які обов'язково зацікавлять вашу дитину.

Оформляйте замовлення, поки техніка є в наявності!

Читати повністю