Itty Bitty

Фільтри 0
Сортування
Обрати
Спочатку популярні
Спочатку акційні
Спочатку дешеві
Спочатку дорогі
Спочатку велика знижка
Доставим за 3 часа

Ляльки-сюрприз Zuru Itty Bitty – гра нон-стоп

Сучасні діти хочуть отримувати не лише іграшку, а й неймовірний процес розпакування із безліччю сюрпризів. Новозеландський виробник Zuru втілив бажання дівчат і створив ігрові набори з ляльками та аксесуарами Itty Bitty. Тепер так приємно дізнаватися, що чекає всередині!

Лялечки Itty Bitty – це мрія кожної дівчинки старше 3 років. Заховані в кульку або чашку елементи наборів передбачають море сюрпризів. Там знайдеться унікальна лялька, одяг, взуття, сумочка, прикраси тощо. Купити ляльок Itty Bitty Zuru в Україні легко в інтернет-магазині kidis.ua.

Види наборів для дівчаток Itty Bitty

  1. Набори в чашках Itty Bitty Small та Itty Bitty Big містять одяг і аксесуари для ляльки, які можна отримати, якщо розчинити в чашці спеціальний чайний пакетик і шматочок «цукру». Є неїстівний слайм для ліплення іграшкових десертів для лялькової чайної церемонії.
  2. Itty Bitty Angel High – це серія ляльок у кульці із 10 сюрпризами. Усього в лінійці є 6 різних ляльок. В комплекті є пасма волосся, що змінюють колір у холодній воді. А крила на упаковці – це шпилька для дівчинки.

Чим корисні ляльки-сюрприз Zuru Itty Bitty?

Це розвиток емоційного інтелекту, самостійності, відчуття стилю. Із ляльками для колекціонування дівчата обмінюються іграшками і тренують навички спілкування. Завдяки предметам одягу і прикрасам діти практикуються у створенні модних образів і задіюють уяву.

Ляльки-сюрприз для дівчаток Itty Bitty – це найкращий подарунок маленькій принцесі. В інтернет-магазині kidis.ua є можливість купити ляльку Itty Bitty із доставкою по Києву та Україні, а також забрати самовивозом.

Читати повністю Приховати