• Infantino

Infantino

Іграшки Infantino зроблені з любов'ю

Американський бренд Infantino створює оригінальні іграшки для малюків, які викликають посмішку та інтерес. Продукція бренду розробляється у тісній співпраці з експертами в галузі дитячої психології та медицини. Особлива увага приділяється безпеці. Кожна іграшка Infantino проходить тестування та має сертифікат відповідності вимогам американської Комісії з безпеки споживчих товарів (CPSC). Тому батьки з різних країн довіряють саме цьому бренду та купують його.

Іграшки, які підходять для інклюзивної освіти

Історія віце-президента з маркетингу компанії Infantino Колетт Коски надихнула співробітників та вплинула на напрямок розвитку бренду.

Якось в офісі було організовано день відкритих дверей для дітей співробітників. Колетт вирішила привести та познайомити зі своєю роботою сина Декстера, який народився із синдромом Дауна. Вона переживала про те, як сприймуть її дитину та як вона почуватиметься в новому оточенні. Але все пройшло чудово. Поява Декстера на цьому заході звернула увагу на проблему інклюзії. Колет відверто поділилася своїми переживаннями та страхами. Бренд Infantino підтримав її та інших батьків. У 2018 році пройшов перший захід Everybody Play, присвячений спільній грі дітей з інвалідністю та особливостями розвитку, де батьки знайомляться, діляться неоціненним досвідом та знаходять друзів для своїх дітей. Це свято стало щорічним.

Компанія Infantino активно підтримує місію фонду Changing the Face of Beauty у просуванні інклюзивних образів у засобах масової інформації та рекламі. Всі діти незалежно від діагнозів та особливостей розвитку гарні та світ має це бачити! Іграшки Інфантіно надихають та допомагають багатьом батькам та дають надію на світле майбутнє попри життєву ситуацію.

Іграшки, які полегшують батьківство

Іграшки Інфантіно розраховані для дітей від народження та до 3 років. Вони ідеально підходять для раннього розвитку. Завдяки яскравому та доброзичливому дизайну діти з першої секунди хочуть грати з цими іграшками. І поки малюк зайнятий, батьки можуть відпочити та приділити трохи часу собі.

Знайти оригінальні іграшки Infantino можна в інтернет-магазині kidis.ua. Тут можна купити із швидкою доставкою по Києву та в інші міста України:

  • підвісні іграшки з вібрацією та без;
  • музичні іграшки;
  • пірамідки;
  • кубики: м'які, силіконові, текстури;
  • сенсорні набори;
  • інтерактивні іграшки;
  • машинки та техніку для малюків та багато іншого.

Іграшки Infantino допомагають дітям знайомитися зі світом навколо, стимулюють сенсорний розвиток, тренують дрібну моторику, слухове та зорове сприйняття. Всі ці навички корисні та необхідні кожній дитині.

Читати повністю