Hot Wheels

Фільтри 0
Сортування
Обрати
Спочатку популярні
Спочатку акційні
Спочатку новинки
Спочатку дешеві
Спочатку дорогі
За оцінкою
Спочатку велика знижка

Hot Wheels (Хот Вілс) – найвідоміші міні-копії автомобілів у світі!

Блискуча металева машинка з характерним логотипом-вогником – мрія кожної дитини!

У колекції Hot Wheels багато моделей: реальні транспортні засоби; карикатурні, фантазійні, зі спеціально збільшеними колесами та нестандартними пропорціями; механічні та радіокеровані; а також поїзди, мотоцикли, літаки і навіть гібрид людини та машини – Farbs.

Компанія володіє ліцензією на виробництво повноцінних міні-копій практично всіх автомобілів, що випускаються на планеті. На додаток до машин Хот Вілс випускаються гоночні треки. Вони утворюють дороги різної довжини та конфігурації, з перешкодами, розвилками, кільцями.

Творцем бренду є Еліот Хендлер, один із співзасновників американського іграшкового концерну Mattel. Він очолив команду дизайнерів, до якої запросили автомобільного розробника з General Motors та вченого-ракетобудівника.

Моделі Хот Вілс відливаються під тиском та включають нестандартні для іграшкового транспорту деталі. Вся продукція супроводжується офіційним сертифікатом якості.

У нашому інтернет-магазині можна в подробицях розглянути, як виглядають моделі машинок і порівняти ціни. Легко та швидко ви зможете зробити замовлення зі швидкою доставкою по Києву та іншим містам України.

Читати повністю Приховати