• Hola Toys

Hola Toys

Hola – інтерактивні розвивальні іграшки від народження до 3 років

Hola Toys – яскраві інтерактивні іграшки, які допомагають розвинути важливі навички у дітей, заохочують дитячу допитливість та креативність. Місія бренду – подарувати малюкам щасливе та захопливе дитинство, тому іграшки створені в цікавому дизайні та розроблені для кожного віку з урахуванням бажань та умінь дітей.

Історія бренду Hola: з чого все починалося

Все починалося з ідеї про створення якісної та цікавої іграшки для найменших. Так в 1997 році з'явилася компанія Huile Toys. Пізніше була створена власна лабораторія та продукція почала продаватися в 40 країнах світу.

У 2017 році компанія Huile Toys провела масштабні оновлення та змінила назву на Hola, яке перекладається з іспанської мови як «Привіт». Адже саме з цього слова починається знайомство з чимось новим. Також була розроблена нова концепція бренду – «Радість пізнання».

Сьогодні над створенням іграшок Hola працює команда з 1500 осіб, серед яких інженери, технологи, дизайнери, група лікарів (педіатри, психологи, дерматологи). Результатом роботи стало отримання понад 200 патентів на власні розробки, а також любов до іграшок Hola в усьому світі.

Чотири причини купити Hola Toys

  • Кожна іграшка створена з урахуванням віку та психології розвитку дитини. Продукція Hola розробляється у власному дослідницькому бюро. Над зовнішнім виглядом працюють дизайнери та психологи, які в тандемі підбирають кольори та форми, приємні для малюків, створюють доброзичливі мордочки та багато іншого, щоб іграшку Hola було приємно брати до рук.
  • Взаємодія дорослого з дитиною. Hola спонукає батьків більше спілкуватися з дітьми, тому багато іграшок розраховані як на самостійну гру малюка, так й на спільну гру з дорослим.
  • Функціональність. Продукція Hola багатофункціональна. Іграшки створюють візуальні ефекти, видають звуки, оснащені яскравими кнопками, фактурними візерунками та інше – все це спрямовано на розвиток дрібної моторики, уважності, концентрації, уяви, координації та інших навичок.
  • Безпека та якість. Іграшки Hola отримали сертифікат ISO 9001:2008, що говорить про високий рівень безпеки та відповідальності до виробництва продукції. Компанія використовує міцні та безпечні для дітей матеріали, тому батьки можуть бути спокійними, коли до рук дитини потрапляє розвивальна іграшка Hola.

Іграшки Hola – грамотний поетапний розвиток дитини

Цікавий дизайн, продуманий функціонал, довговічність, ретельно підібраний звук та світлові ефекти – все це викликає неймовірне захоплення у маленьких непосид.

Купити оригінальні іграшки Hola зі швидкою доставкою по Україні можна в інтернет-магазині kidis.ua. У каталозі представлені популярні моделі бренду, які можна замовити прямо зараз.

Читати повністю