Hasbro Gaming (Хасбро Геймінг)

Фільтри 0
Сортування
Обрати
Спочатку популярні
Спочатку дешеві
Спочатку дорогі

Hasbro Gaming (Хасбро Геймінг) – це продукція компанії із 65-річною історією!

Справжній хіт, який можна зустріти на полицях будь-якого магазину іграшок – це, звичайно, «Монополія». Але під логотипом Hasbro випускається чимало легендарних ігор - "Твістер", "Дженга" та інші.

Історія величезної імперії Hasbro, яка сьогодні займає друге місце серед виробників іграшок, почалася в Америці в 1923 році з маленької сімейної фірми з виробництва олівців. 1968 - маленька сімейна справа остаточно трансформувалася в серйозну компанію Hasbro Industries Inc. Подальше зростання якої багато в чому обумовлено вдалими придбаннями та поглинаннями, а також створенням власних підбрендів.

Так у 1984 році Hasbro купує Milton Bradley (МВ) - компанію, засновану ще в 1860 році, найстарішого у світі виробника іграшок та пазлів. З МВ Hasbro набуває статусу глобальної компанії. До 1991 в запасі Hasbro вже не одне відоме ім'я, серед них Parker - всесвітньо відомий виробник настільних ігор, таких як Монополія, Ризик і Клуедо.

Найвідоміші бренди компанії Parker, MB, PlayDoh, My Little Pony, Monopoly, Twister, Risk та ін. Нові ідеї народжуються щохвилини. Hasbro не тільки креативно підходить до створення ігор та іграшок, а самі іграшки розвивають фантазію та творчі навички дитини. Оригінальність у поєднанні з якістю – це головні інгредієнти успіху компанії. Безпека - також одне з основних завдань підприємства. Хасбро іграшки проходять жорстоку перевірку та відповідають усім європейським нормам.

Придбати ігри Hasbro Gaming можна у нашому інтернет-магазині зі швидкою доставкою по всій Україні.

Читати повністю Приховати