Hasbro

Фільтри 0
Сортування
Обрати
Спочатку популярні
Спочатку акційні
Спочатку новинки
Спочатку дешеві
Спочатку дорогі
Спочатку велика знижка

Hasbro (Хасбро) – всесвітньо відома фірма, один із лідерів у категорії виробників іграшок.

Серед продукції фірми можна знайти різних героїв, відомих за мультсеріалами та фільмами, що розвивають моделі та настільні ігри. Іграшки Hasbro відомі батькам та дітям завдяки бездоганній якості виготовлення, різноманітності та прийнятній ціні. Для виготовлення використовується тільки добірна сировина, екологічна та безпечна для здоров'я. Іграшки Хасбро детально виготовлені, міцні та довговічні.

Асортимент:

Parker: Монополія, Ризик, Клуедо – хто не знає ці ігри Parker? Одна з найстаріших компаній (заснована в 1888 році), на сьогоднішній день в її асортименті близько 1800 настільних ігор, що випускаються більш ніж 26 мовами в 80 країнах світу.

MB: найвідомішою та найпопулярнішою грою цього бренду є Твістер (Twister) – весела гра для всієї родини!

My Little Pony: маленькі поні мали великий успіх у 80-х, коли вперше з'явилися на ринку. А у 2003 вони знову завоювали серця маленьких дівчаток. Тепер поні зовсім як живі - вони вміють говорити і потребують постійної турботи та ласки.

Play Doh: веселий пластилін Play Doh відомий усім! Цей бренд з'явився на ринку в 1956 році з парою найменувань продукції в асортименті. З того часу було продано понад 2 мільярди баночок пластиліну, і на сьогодні Play Doh - один із лідерів ринку. Унікальний рецепт досі зберігається в секреті, але широко відомий факт - пластилін робиться на основі натуральних їстівних продуктів, тому навіть якщо дитина проковтне його, нічого страшного не станеться.

Hasbro іграшки призначені для дітей різного віку від 3 років.

Усі варіанти іграшок розвивають абстрактне мислення та логіку, моторику рук, інтелектуальні здібності. Можна також придбати набори для творчості, в які входять 2 баночки, що представляють певні матеріали та лопатка для їхнього змішування.

Замовити товар можна на нашому сайті Kidis.ua. Доставка іграшок по Києву, а також до будь-якого іншого міста України.

Читати повністю Приховати