Іграшки Guidecraft (Гайдкрафт)

Фільтри 0
Сортування
Обрати
Спочатку популярні
Спочатку дешеві
Спочатку дорогі
За оцінкою

Guidecraft – незвичайні іграшки для раннього розвитку

Guidecraft – захопливі навчальні ігрові набори для всебічного розвитку дітей від 1 до 7 років за методикою STEM. Продукція бренду виховує любов до навчання, допомагає в ігровій формі зрозуміти та розібратися в принципах математики, фізики, геометрії.

Особливості іграшок Guidecraft

Поєднання гри, веселощів та освіти – формула успіху незвичайних іграшок американського бренду Guidecraft, який був створений в 1966 році. Сьогодні це світовий лідер з виготовлення дитячих розвивальних іграшок для раннього розвитку з ухилом на методику STEM.

Головна місія бренду – створення захопливих та потужних засобів навчання, які викликають у дітей інтерес до науки та показують, що навчання – це захопливе та цікаве заняття.

Особливість Guidecraft – виробництво іграшок на принципах системи STEM. За допомогою ігрових наборів батьки можуть розвивати у дитини розумові, соціальні та творчі навички.

Іграшки Guidecraft – розвиток навичок STEM-навчання

Компанія Guidecraft пропонує широкий вибір розвивальних іграшок для дітей дошкільного віку. У лінійці представлені такі серії:

 • Серія Manipulatives – іграшки для дітей від 1 до 5 років, які тренують дрібну моторику. Діти вчаться сортувати, нанизувати, будувати, шнурувати, вивчають тактильні відчуття. У серії представлені різноманітні сортери, логічні пірамідки, унікальне тактильне доміно, незвичайні шнурівки, цікаві рамки-вкладиші та інші ігрові набори.
 • Серія PowerClix – популярні магнітні конструктори Guidecraft для дітей від 3 років. Яскраві деталі з якісного міцного пластику з неодимовими магнітами усередині спонукають дитину будувати, досліджувати, створювати та одночасно удосконалюють дрібну моторику, уяву та логічне мислення.
 • Серія Grippies – унікальні магнітні набори Guidecraft в оригінальному дизайні для дітей від 18 місяців, які розвивають сенсорні навички, показують принцип роботи магнітів, дають уявлення про проєктування, геометрію та інженерію.
 • Серія Block Play – дерев'яні набори для маленьких дослідників від 2 років. Блоки виконані з масиву дерева. Головна особливість – прозорі віконця з кольоровою рідиною, кульками, піском та іншими наповненнями.
 • Серія Natural Play – натуральні іграшки Guidecraft, які познайомлять дитину з природними матеріалами, надихнуть до творчості та розбудять інтерес до пізнання навколишнього світу.
 • Серія IO Blocks – барвисті 3D-конструктори для дітей від 3 до 5 років. Заокруглені елементи з матового, м'якого пластику відрізняються нестандартною формою, що дає можливість маленьким будівельникам створювати тривимірні фігурки. Для старших дітей підійдуть складніші набори з серії IO Blocks Minis.
 • Серія Block Science – іграшкова техніка Guidecraft та набори для будівництва дороги, які наочно продемонструють дітям принципи роботи простих механізмів, а також допоможуть розвинути інженерні навички та уяву.
 • Серія Better Builders – дивовижні ігрові набори для дітей від 2 років, які допоможуть малятам розкрити творчий потенціал та самовиразитися. У серії представлені набори з фігурками різних професій та магнітні конструктори з незвичайними деталями.
 • Серія Light – конструктори Guidecraft з оригінальними деталями з приємного на дотик напівпрозорого пластику, які розвивають навички проєктування та конструювання, розкривають поняттям «симетрія» та «асиметрія».
 • Серія Social Emotional Toys – колекція іграшок Guidecraft, які розвивають та зміцнюють соціальні навички, вчать розуміти та виражати емоції.
 • Серія Unit Blocks – нефарбовані дерев'яні конструктори з міцного каучукового дерева, які допоможуть вивчити геометричні форми та зрозуміти основи інженерії.

Безпечні іграшки Guidecraft – навчання в радість!

Іграшки Guidecraft не тільки захопливі та цікаві, але й цілком безпечні. Якість та безпека продукції підтверджені сертифікатами EN71, ASTM, AUS/NZ, Health Canada, а також численними нагородами та призами в міжнародних конкурсах.

Купити оригінальні конструктори та іграшки Guidecraft зі швидкою доставкою по Україні можна в інтернет-магазині kidis.ua. У наявності круті ігрові набори, від яких ваша дитина буде в захваті та проведе час весело з користю.

Замовляйте прямо зараз – відправимо швидко!

Читати повністю Приховати